Jump to content
Snuffulino

Un baietel de 6 ani a evitat un accident dupa ce tatal sau a lesinat la volan

Recommended Posts

^A condus cateva strazi distanta , deci ma gandesc ca masina avea o viteza onorabila :D . Oricum , bravo lui , altii stau si fac niste ochi de broasca , si asteapta impactul :-j . Chiar merita un premiu ;) .

Ba vere, da gandeste si tu inainte sa scrii ceva! Esti idiot?! (am mai spus o data)

Si tu cred ca meriti un premiu ... pt prostie.

un copil destept si curajos.nu s-a pierdut cu firea cand a vaz ce s-a intamplat cu tatal lui :)

Altu`...

Se mai intâmplă și astfel de cazuri , bravo lui pentru că a rezistat tensiuni , iți dai seama că nu este ușor să conduci o mașină la 6 ani.

Stai, ca asta e asistent :rofl2:

(initial dadusem reply doar pt marius, dar mi-au sarit in ochi si astea ^^ / si sunt sigur ca mai gasesc, dar mi-e lene sa le tot selectez)

(cuv) INSTINCT?! va spune ceva?

ps; iar ma crizez de pomana p`aci; da` n-am altceva mai bun de facut momentan ...

Link to comment
Guest mike71

:happy1:

Un bieţel de şase ani din SUA a preluat volanul maşinii şi a reuşit să evite un accident rutier, după ce tatăl său a leşinat în timp ce conducea. Băiatul se afla pe bancheta din spate a camionetei conduse de tatăl său, împreună cu fratele său de numai trei ani. Potrivit Sky News, în momentul în care tatăl său a leşinat din cauza unei crize de glicemie, copilul a sărit în locul său şi a ţinut volanul, astfel încât camioneta să nu intre în parapet.

Copilul a condus o distanţă de câteva străzi, până când un agent de poliţie a observat maşina care rula cu o viteză relativ mică, de 20-30 kilometri la oră, şi a reuşit să o oprească, agăţându-se de protiera acesteia.

Băiatul a fost lăudat de oamenii legii pentru curajul şi prezenţa sa de spirit. Tatăl său este mândru de isprava fiului, sigura sa nemulţumire fiind o zgârietură pe portiera maşinii, apărută atunci când autovehiculul a tecut pe lângă balustrada unui

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...