Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

obezul

Raspuns de la un membru din staff vreau

Recommended Posts

am vandut un rune blade+13 pe 1300 jwls.....am facut si poze....ce se intampla daca is dupe..pot pati eu ceva? :-??

http://img7.imageshack.us/img7/3342/screen052722570003.jpg

http://img20.imageshack.us/img20/9900/screen052722580004.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest WinstonBlue

nu ai luat din cauza mea cand ii ziceam ieri lui pixu parca nu era adevarat , acu 99 ? trist nu ? ! =)) si i`am cerut odata 200jwl nestiind ca sunt dupate ! inainte de faza aia cu oprirea svlui !

Link to comment
Share on other sites

asta e culmea ,sa dai un item cu 1,3k jwls si dupa sa intrebi daca sunt dupate =)) .Logic ca sunt dupate doar nu strangea ala atatea jwls de pe jos si le dadea pe o arma ....dupa parerea mea meriti la fel de mult ca ala suspend deorece stiai clar ca sunt dupate ,dovada ca ai si postat pe forum ...

Link to comment
Share on other sites

Guest Kamikaze

ba da' eu cat am jucat...si credeti-ma ca am jucat foarte putin, am reusit sa strang peste 100 jwls prin diferite metode legale. am avut ajutor de la guild, dar asta e irelevant. el de ce n-ar avea 1300?

Link to comment
Share on other sites

alexandru si sakalul sunteti niste prosti....bagamias p**a in mamele voastre care v-au facut asa boi....ce zic eu ce interpretati voi inca o data sa fva f*t mamele pe rand si voi sa va uitati gamias p**a in sufletul vostru :beer:

ban pe forum ? filtru ip ? ;;) :bananadance2:

Link to comment
Share on other sites

Guest <ContNou>

filtru ip lu mata gamis pula sin gaoaza matii :beer:

Usor BachuS,sa nu dea dracu' sa explodezi . :)

A dracu' limba romana ..

Link to comment
Share on other sites

Astea-s niste balarii ca daca vezi pe 1 ca da 1k+ jwls pe 1 item, tot srv ii sare-n cap DUPE DUPE DUPE.Vi-a zis si lucian, sunt metode nenumarate sa faci jwls legal, nu neaparat dupe.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...