Jump to content
Snuffulino

O fetiţă de cinci ani s-a trezit din comă fredonând un hit ABBA

Recommended Posts

Miracol medical în Marea Britanie. O fetiţă de cinci ani aflată în comă, de la care părinţii îşi luaseră rămas bun pentru totdeauna, a revenit la viaţă... fredonând un vechi hit al grupului ABBA.

Layla Towsey intrase în comă din cauza unei meningite, urmate de un atac de cord. Medicii din Londra nu-i mai dădeau nicio şansă de scăpare şi hotărâseră s-o deconecteze de la aparatele, care o menţineau artificial în viaţă.

Şi totuşi, micuţa s-a trezit ca prin minune şi a început să cânte melodia ei favorită.

Layla şi-a revenit acum complet, iar cântecul "Mamma Mia" care i-a purtat noroc răsună în casa ei de dimineaţă până seara.

http://videonews.ro/action/viewvideo/14472...fredonand-ABBA/

Link to comment

terapie prin muzica.asculta ABBA cand era in coma?

o sa-mi cumpar un cd cu manele pentru orice eventualitate.

ramai la manelele tale

Nu asculta Abba cat era in coma , era melodia ei preferata ... e asa greu de inteles ? :blink:

e greu cand nu citesti in totalitate stirea si esti grabit pentru +1, ca in cazul lui mobile :(

@sunt curios de ceva, daca isi luasera ramas bun pentru totdeauna asta inseamna ca ar fi fost deconectata de la aparate, nu cred nimic din stirea asta

Link to comment

cam dubioasa treaba , nu a si dansat? :)) . dupa parerea mea sa te trezesti asa dintr-o coma profunda , banuiesc ca a stat vreo 1 sapt pe putin de au decis sa o deconecteze , e cam dubios , dar cine stie poate chiar s-a intamplat o minune .

Link to comment

ramai la manelele tale

e greu cand nu citesti in totalitate stirea si esti grabit pentru +1, ca in cazul lui mobile :(

asta e noua.

0.6 posturi zilnice - se pare ca alerg dupa 1 post odata la 2 zile, nu?

de exemplu tu cu cele 0.2 posturi zilnice facute, esti hiperactiv comparativ cu o persoana decedata

nu vad cu ce te afecteaza spamul altora? vrei un forum plin de utilizatori cu 0.0 spam ?

cred ca n-ai mai avea pe cine comenta, nu?

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...