Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Damian

DIVINITY (the new style)

Recommended Posts

Guest Belzebuth

eu zic ca treaba este o treaba care ar trebui trebuita :blink:

Deci da...treaba este buna

Link to comment
Share on other sites

Guest DAARKISS3

Salz,bro dupa cva timp mai dai si eu pe forum la linkmania:P

Vad k ti`ai facut guild,mult noroc cu guildu si cu noii/vechii membri :)

Spor la lev si rr`uri ;)

DAARK!

Link to comment
Share on other sites

Guest DAARKISS3

bft la BAC si pe urma te astept in Game :>

Eu si bacu :-j

Nu e de bac dar nu ma mai reapuc de mu nu prea ma mai atrage genu asta de joc l`am jucat odata sa`l joc iara... nu prea.. as putea precum(cineva) din 2000+ zice la lume multe prostii amaratu asta de joc sta nas mai putea o sa mai vb si dac e cva te anunt ^_^oricum cont am ,lev 6 :P

Link to comment
Share on other sites

Guest Belzebuth

Patience My young Padawan....The force is with me!!! :starwars: :starwars:

Link to comment
Share on other sites

Salutare baieti si fete ! Sper sa facem o treaba buna impreuna. :D

Deoarece alianta se mareste si sunt multe persoane cu orgolii si ambitii am venit cu urmatoarea propunere.

Sper sa ganditi obiectiv si doresc ca orice membru sa isi dea cu parerea . :beer:

In urma unui eveniment , cu care ne`am trezi cu el la usa, intamplat in seara asta au avut loc anumite discutii. Astazi sa alaturat aliantei noastre cu BRAVE si BusStop guiildul ZES. Rog a nu se intelege gresit . Nu am nimic impotriva cu acest lucru , ci obiectii la felul cum sa desfasurat.

Consider ca pentru o buna desfasurare a activitatilor intr`o alianta , sa existe armonie si cat mai putine discutii este necesar ca toti sa fim pe aceasi lungime de unda.

Parerea fiecarui membru este importanta , indiferent de varsta , rr , clasa etc .

De aceea propun infiintarea unui Consiliu al aliantei, care va fi condus de catre Lapusneanul. Consiliul va fi format din membrii guildelor care compun alianta. Fiecare alianta , pe langa GM care este automat in consiliu , isi va desemena inca 3 membri . Fiecare guilda isi alege membrii din consiliu dupa cum cred de cuviinta ( varsta , experienta calitati , avere :P etc ).

Membrii unui guild ce se afla in consiliu vor reprezenta vointa majoritatii ce compun guildul respectiv.

Acest consiliu va decide in situatiile mai deosebite , va decide spre ce directie se indreapta alianta .

In timp consiliul va crea regulile aliantei (daca este necesar) , va da dispozitii in functie de ideile si sugestiile venite din partea oricarui membru al aliantei and so on...

Acest mesaj va fi postat in topicul fiecarei guilde ce compune alianta. Se doreste a se afla o impresie generala despre propunerea mai sus mentionata . In cazul in care va fi o impresie pozitiva sa incepem sa demaram actiunea.

Cu respect , vexu

edit: Am rugamintea daca GM`ii doresc sa puna un anunt pe guild in care sa indemne lumea sa citeasca propunerea.

Link to comment
Share on other sites

Guest Belzebuth

Salutare baieti si fete ! Sper sa facem o treaba buna impreuna. :D

Deoarece alianta se mareste si sunt multe persoane cu orgolii si ambitii am venit cu urmatoarea propunere.

Sper sa ganditi obiectiv si doresc ca orice membru sa isi dea cu parerea . :beer:

edit: Am rugamintea daca GM`ii doresc sa puna un anunt pe guild in care sa indemne lumea sa citeasca propunerea.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...