Jump to content
Snuffulino

Gasca care zboara cu picoarele in sus

Recommended Posts

FAKE CLAR!Cum sa stea cu,capul drept,ar insemna sa aibe gatul sucit :|

ma emy era pe pilot automat de aia nu avea niciun stres! si se uita dupa fete de aia avea capul sucit :P

@florin .. poate ca pasarea zbura normal si avea capul sucit cine-stie.. cand a intors imaginea invers ...

Link to comment

Eu totusi cred ca este posibil , din cauza vantului sa se fi rotit i naer pentru un moment doua... dar la gat-ul pasarii par sa fie editari, nu are cum 'parerea mea' sa intoarca capul ca pe un surub , un biolog sa ne explice , sau zoofili daca avem pe aici , ca astia se ocupa cu animalele :))

Link to comment

Un fotograf britanic a reuşit să surprindă o gâscă care zbura cu susul în jos. Brian MacFarlane a fost uimit când a observat că pasărea zbura cu picioarele în sus.

Fotograful nu a observat minunăţia până în momentul în care a developat pozele. "Era destul de înnorat şi vântul bătea cu putere, ceea ce făcea ca zborul gâştelor să se desfăşoare cu dificultate", a povestit britanicul.

"Când am developat pozele şi m-am uitat cu atenţie la ele, am observat că pasărea zbura cu picioarele în sus", a mai povestit fotograful.

Imagine IPB

=))=))=)) :despair:

bah voi nu vedeti ca are burta in sus =))si gatu e rasucit in photoshop .. fake !! stergeti mizeria asta de aici

uitativa putin la forma aripilor !!

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...