Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

W4rl0rd

ghid de postare

Recommended Posts

Model Reclamatie PK pe spot!

1. Un Screen shot facut in momentul cand reclamantul este singur pe spot (sau cu party).

2. Screenshot facut in momentul decesului. Este obligatoriu sa mai scrie inca sus stanga numele celui care a facut pk.

Nu se aplica atunci cand status-ul celui care omoara nu se modifica (cel omorat este MURDERER sau cel care omoara are selfdefence activat).

Se aplica numai la PK-uri pentru spot sau drop.

PK va fi considerat provocat doar in situatia in care cel care ucide a fost insultat foarte grav

PK in arena nu este pedepsit.

is si eu curios sa aflu niste pareri referitoare la regula asta de postare pt k eu is putin nedumerit...

daca eu ma duc la baie k omu si ma intorc in 2 min si ma gasesc deja in oras mort si inca se vede sus cine si cum m-a omorat si fac print nu se ia in considerare?... si el imi ia spotul ?

Link to comment
Share on other sites

Guest doru12

daca eu ma duc la baie k omu si ma intorc in 2 min si ma gasesc deja in oras mort si inca se vede sus cine si cum m-a omorat si fac print nu se ia in considerare?... si el imi ia spotul ?

Intocmai, ai inteles bine.

Deci, in concluzie trebuie mereu sa ai o sticla de 2.5L la indemana. :bananadance2:

Link to comment
Share on other sites

Guest doru12

si nu miroase?

Nu ca are Glayd Micro Spray :>

PS: Eu mi-am luat o damigeana d-aia...de-mi ajunge cateva saptamani. Cand se umple zici ca-i vin de inalta calitate, dupa luloara-ti dai seama :crazy:

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...