Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

spauny

sugestie pentru admini

Recommended Posts

imi pare rau ca a inchis Cr1stY .. dar a spus ca nu sunt cazuri in care se trec cu vederea probeleme.. yo arat o reevaluare care s-a trecut cu vederea... 13 zile s-au dus si nu s-a dat nici o decizie..

dak imi va spune sa ii arat exemplul il voi arata chiar dak dupa aceea voi avea de suferit.

http://www.linkmania.ro/forums/index.php?s...287943&st=0

consider ca sugestia trebuie luata in considerare, si rog sa nu o mai inchida.

Link to comment
Share on other sites

Guest doru12

Nu zic ca sunt sau nu de acord cu sugestia ta.

Daca tu consideri ca adminii sunt corupti, e si logic ca sugestia ta nu numai ca nu va intra in vigoare, dar nici n-o sa fie bagata in seama de catre acestia.

Cei ce detin puterea fac/incalca regulile, chiar daca le convine, sau nu, celor inferiori....si, la urma urmei e doar un joc.

Link to comment
Share on other sites

Nu zic ca sunt sau nu de acord cu sugestia ta.

Daca tu consideri ca adminii sunt corupti, e si logic ca sugestia ta nu numai ca nu va intra in vigoare, dar nici n-o sa fie bagata in seama de catre acestia.

Cei ce detin puterea fac/incalca regulile, chiar daca le convine, sau nu, celor inferiori....si, la urma urmei e doar un joc.

dak este asha cum zici u... atunci e cam grav.

Link to comment
Share on other sites

Nu zic ca sunt sau nu de acord cu sugestia ta.

Daca tu consideri ca adminii sunt corupti, e si logic ca sugestia ta nu numai ca nu va intra in vigoare, dar nici n-o sa fie bagata in seama de catre acestia.

Cei ce detin puterea fac/incalca regulile, chiar daca le convine, sau nu, celor inferiori....si, la urma urmei e doar un joc.

Pai asta nu inteleg unii, ca e doar un joc. Daca din cauza ca unii sunt intr-o guilda si altii sunt in alta, s-a ajuns la astfel de discriminari si e destul de grav. Daca ai unele atributii in plus fata de restul jucatorilor, e bine sa fii si obiectiv. Imi pare rau ca sunt persoane care nu pot fi asa, pt ca sunt multi care se joaca numai din placere, nu pentru a se razbuna pe unul sau altul, de fiecare data cand prind ocazia.

Link to comment
Share on other sites

Imi pare rau ca sunt persoane care nu pot fi asa, pt ca sunt multi care se joaca numai din placere, nu pentru a se razbuna pe unul sau altul, de fiecare data cand prind ocazia.

eu cred ca poti sa i numeri pe degete pe cei care chiar joaca de placere

dar si lor li se taie placerea cand dau de nesimtiti

Link to comment
Share on other sites

Guest Kamikaze

Pai asta nu inteleg unii, ca e doar un joc. Daca din cauza ca unii sunt intr-o guilda si altii sunt in alta, s-a ajuns la astfel de discriminari si e destul de grav. Daca ai unele atributii in plus fata de restul jucatorilor, e bine sa fii si obiectiv. Imi pare rau ca sunt persoane care nu pot fi asa, pt ca sunt multi care se joaca numai din placere, nu pentru a se razbuna pe unul sau altul, de fiecare data cand prind ocazia.

da, ok, bine spus. persoana care nu vaneaza. tu te numeri printre ei? eu stiu ca nu, multi stiu ca nu, pana si tu stii ca nu. abtine-te.

Link to comment
Share on other sites

da, ok, bine spus. persoana care nu vaneaza. tu te numeri printre ei? eu stiu ca nu, multi stiu ca nu, pana si tu stii ca nu. abtine-te.

Nu am vanat pe nimeni, dak tie asa ti se pare e problema ta. Joc din placere, dar cum aici sunt multe din persoanele de pe 97, nu cred ca isi au rostul prea multe explicatii. S-a vrut o schimbare cu s1, s-au schimbat reguli, spoturi, events, dar caracterele oamenilor au ramas la fel. Nu avem ce face, dar atat timp cat inca mai sunt persoane alaturi de care imi face placere sa joc, trebuie sa ma resemnez.

Link to comment
Share on other sites

nu conteaza ca plaieri se vaneaza intre ei... se draiaza de la subiect.

nush de ce a reactionat Cristy asha, yo zic ca adminii ar trebui sa tina cont si de parerile jucatorilor si vad ca multi au fost pro, numai unu singur a fost contra.

asta nu e serverul adminilor ci al playerilor.

Link to comment
Share on other sites

Nu am vanat pe nimeni, dak tie asa ti se pare e problema ta. Joc din placere, dar cum aici sunt multe din persoanele de pe 97, nu cred ca isi au rostul prea multe explicatii. S-a vrut o schimbare cu s1, s-au schimbat reguli, spoturi, events, dar caracterele oamenilor au ramas la fel. Nu avem ce face, dar atat timp cat inca mai sunt persoane alaturi de care imi face placere sa joc, trebuie sa ma resemnez.

not true ...faza cu vanatul

Link to comment
Share on other sites

spauny cred ca nu intelegi :)

moderatori au prieteni in joc nu si pe forum cand vine vb de dat suspend

ma poi si yo nu inteleg.. cu ce ii deranjeaza pe moderatori sa nu mai rezolve plangerile/reevaluarile colegilor de guilda/aly?

nu observati cate certuri ies ? :o

Link to comment
Share on other sites

ma poi si yo nu inteleg.. cu ce ii deranjeaza pe moderatori sa nu mai rezolve plangerile/reevaluarile colegilor de guilda/aly?

nu observati cate certuri ies ? :o

de asta sunt moderatori sa rezolve orce plangere indiferent de persoana :D

si astia care se plang o sa inteleaga o data si o data ce si cum

Link to comment
Share on other sites

De ce am reactionat asa ? Pentru ca au ajuns jucatorii sa "dicteze" Moderatorilor/GM-ilor ce sa faca si ce nu. Cel putin s-a ajuns la prea multa rautate si ideea de a cauta nod in papura pentru orice chestie minora.

Atata timp cat un Moderator/GM este pus "acolo", acesta trebuie sa-si faca datoria indiferent de persoana, Guild si/sau anturaj.

13 pagini s-a trecut cu vederea intr-o plangere. Pentru acea plangere s-a facut cel putin o conferinta si s-a discutat de cel putin 2 ori pe seama ei pentru a nu se mai repeta aceasi problema.

Repet, un Moderator va rezolva orice plangere corect, indiferent de persoana. In cazul in care greseste, intentionat sau nu ( si nu ma refer la a gresi +/- 1 zi din Suspend ), fiti siguri ca se vor lua masuri in functie de gravitate pana la pierderea functiei.

Mai departe, nu vad rostul pentru care as lasa aceasta "sugestie" deschisa.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...