Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

spauny

o sugestie ce ii priveste pe admini.

Recommended Posts

Ash vrea sa propun urmatoarea chestie:

Adminii care activeaza in mu si fac parte de anumite guilde/aliantze sa nu mai ia decizii in sectiunea plangeri/banati in care sunt implicati membrii ai guildelor/aliantelor lor pentru ca poate interveni o doza de subiectivism. De ex: TyreXel sa nu mai ia decizii cand sunt implicati cei aliantza Honey sau Lancelot cand sunt cei din HHunterZ (nush dak el joak in momentu de fatza dar totusi el a facut topicul guildei si banuiesc ca are vreo legatura). Nu contest ca pana aqum nu au facut treaba buna.. numai ca fara sa vrea ei pot lua apararea celor din aliantza sau pot fi influientatzi in luarea deciziei de membrii aliantzei.

Sper sa nu imi fie luata in nume de rau aceasta sugestie dar consider ca ar trebui luata in seama serios.

Nu cred ca am vazut vreodata un arbitru roman sa arbriteze un meci Romania - alta tara de importanta.

Link to comment
Share on other sites

Spauny arata-mi si mie te rog o plangere in care eu am avantaj intr-un fel sau altu un membru honey ?La o singura plancere contra lui honey m-am uitat si am rezolvat, cand Outlander a primit 5 zile suspend.

Link to comment
Share on other sites

Spauny arata-mi si mie te rog o plangere in care eu am avantaj intr-un fel sau altu un membru honey ?La o singura plancere contra lui honey m-am uitat si am rezolvat, cand Outlander a primit 5 zile suspend.

in finalul topicului am precizat : sa nu imi fie luat in nume de rau.

nu spun ca u nu ti-ai facut treaba sau altcineva dar ceilalti pot avea suspiciuni.

Link to comment
Share on other sites

Admini sunt mereu impartiali . Nu stiu ce vezi tu , dar eu vad ca GM-moderatori isi fac datoria asa cum trebuie.

uitate la banati sa vezi cate speculatii exista.

te deranjeaza cumva dak o plangere de a ta nu o rezolva TyreXel sau Alexey.. sau cine mai e prin aliantza ?

Link to comment
Share on other sites

uitate la banati sa vezi cate speculatii exista.

te deranjeaza cumva dak o plangere de a ta nu o rezolva TyreXel sau Alexey.. sau cine mai e prin aliantza ?

Dupa cum ai zis si tu : sunt doar speculatii.

Nu ma deranjeaza , dar stiu foarte bine ca toti admini isi iau treaba in serios .

#si cu asta am terminat.

Link to comment
Share on other sites

Dupa cum ai zis si tu : sunt doar speculatii.

Nu ma deranjeaza , dar stiu foarte bine ca toti admini isi iau treaba in serios .

#si cu asta am terminat.

poi dak nu te deranjeaza de ce nu esti de acord cu sugestia?

habar nu ai cate persoane am vazut vorbind in joc despre admini si deciziile lor... nu stiu cate lucruri adevarate au spus, dar eu cred ca e momentul sa terminam cu speculatiile.

Link to comment
Share on other sites

Guest Kamikaze

eu cu toate pilele despre care tot ziceau astia ca le am, tot luam suspend cand era cazul.

Link to comment
Share on other sites

dar cum ti se pare decizia lui lancelot luata aici ?

dupa cum am mai zis Lancelot a facut topicul guildei HH iar Gunit face parte din alianta HH.

vedeti ce ushor apar speculatii iar mai apoi se deschid certuri ?

Link to comment
Share on other sites

Guest Kamikaze

adik a intervenit subiectivismul ? :))

total opusul, n-a fost o decizie incuiata. credeti-ma ca oricine poate scapa de un suspend in felul ala. trebuie doar sa dai dovada de respect si disciplina, sa stii sa te faci placut. pacat ca unii compara asemenea comportament cu pupatul in cur.

Link to comment
Share on other sites

total opusul, n-a fost o decizie incuiata. credeti-ma ca oricine poate scapa de un suspend in felul ala. trebuie doar sa dai dovada de respect si disciplina. pacat ca unii compara asemenea comportament cu pupatul in cur.

bine dar... nu vad pe nimic prin regulament, in care se zice ca daca ai un comportament bun sa ti se scoata suspendul

Link to comment
Share on other sites

total opusul, n-a fost o decizie incuiata. credeti-ma ca oricine poate scapa de un suspend in felul ala. trebuie doar sa dai dovada de respect si disciplina. pacat ca unii compara asemenea comportament cu pupatul in cur.

nu frate regulile sunt aceleasi pentru toti, iar adminii trebuie sa tina cont de asta.

deja se deraiaza de la subiect.

Kamikaze spune... esti pro sau contra sugestiei ?

Link to comment
Share on other sites

Guest Kamikaze

bine dar... nu vad pe nimic prin regulament, in care se zice ca daca ai un comportament bun sa ti se scoata suspendul

aici intervin urmatoarele 2 elemente:

Important ! :

In orice alta situatie neprevazuta aici moderatorii au intotdeauna ultimul cuvant.

si umanitatea.

Kamikaze spune... esti pro sau contra sugestiei ?

eu nu ma pronunt fiindca nu joc, nu e treaba mea sa aleg pentru voi.

Link to comment
Share on other sites

Ash vrea sa propun urmatoarea chestie:

Adminii care activeaza in mu si fac parte de anumite guilde/aliantze sa nu mai ia decizii in sectiunea plangeri/banati in care sunt implicati membrii ai guildelor/aliantelor lor pentru ca poate interveni o doza de subiectivism. De ex: TyreXel sa nu mai ia decizii cand sunt implicati cei aliantza Honey sau Lancelot cand sunt cei din HHunterZ (nush dak el joak in momentu de fatza dar totusi el a facut topicul guildei si banuiesc ca are vreo legatura). Nu contest ca pana aqum nu au facut treaba buna.. numai ca fara sa vrea ei pot lua apararea celor din aliantza sau pot fi influientatzi in luarea deciziei de membrii aliantzei.

Sper sa nu imi fie luata in nume de rau aceasta sugestie dar consider ca ar trebui luata in seama serios.

Nu cred ca am vazut vreodata un arbitru roman sa arbriteze un meci Romania - alta tara de importanta.

PRO , cu o mica sesizare :Nici viceversa

Link to comment
Share on other sites

eu nu ma pronunt fiindca nu joc, nu e treaba mea sa aleg pentru voi.

poi dak nu joci cred ca nu esti tocmai potrivit sa postezi in acest post pentru ca nu stii cate discutii sunt intre jucatorii care acuza staful de admini pentru anumite decizii.

Link to comment
Share on other sites

Guest Kamikaze

poi dak nu joci cred ca nu esti tocmai potrivit sa postezi in acest post pentru ca nu stii cate discutii sunt intre jucatorii care acuza staful de admini pentru anumite decizii.

dar de faptul ca joc de cand lumea nu tii cont? cate speculatii n-am vazut, ehe...

pana si din inchisoare scapi mai devreme pentru buna purtare. sper sa va dea de gandit...

Link to comment
Share on other sites

Guest Kamikaze

eu chiar sunt curios daca s-a mai intamplat asa ceva, voi da un search acum

iti dau chiar eu un topic daca il gasesc.

http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=257425

http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=257427

ce sa zic, nici macar eu nu credeam ca merit revocarea. dupa standardele regulamentului, nu se face asa ceva. dar na, cum ar spune unii mai cretini, pup in cur mult -_-

ps: m-am impacat cu iepurele :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...