Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

savageNicky

Cel mai fericit/Cel mai trist moment

Recommended Posts

-Cel mai fericit moment a fost cand am facut prima invazie la bok 5,cand mi-a picat primu kundun lk edr si a iesit +13 si primul kb lk edr life

-cel mai trist moment cand am pierdut 2 kb lk edr la goblin....imi venea sa ma las de mu :)

alte momente de fericire:

-cand sa apucat prietena mea de mu:)) "no more stres" :))

-cand l-am batut pe dusmanul meu de moarte la duel 10-0 nu dau nume :nanana:

-cand vad ca desi sunt relativ nou pe server am o gramada de friends...si f putini dusmani :cool2: :beer:

alte momente triste:

-cand mi sa bocat compu 4 ore consecutiv si am pierdut invazile dadusem 2 minute in bok si...mi sa blocat si am murit:))

-etc,etc:)

astept sa vad cu ce raspunusuri veniti si voi :D

Link to comment
Share on other sites

Guest killerua

Cel mai fericit: cand am invatat sa fac dupe

Cel mai trist: cand mi-a disparut tot ce dupasem pentru ca nu stiam ca dispare :sef:

:rofl1:

Link to comment
Share on other sites

hmm ..ar fi mai multe

cele mai fericite:cand castigam meciuri de soocer pe 97d (eram in Zzzbumi :) )/cand am dat 1 rr de pe db2.. au fost mai multe dar memoria nu ma ajuta acum

cel mai trist:cand am luat d/c in bc 1 pe 97d si imi picase armor pad cu lk(am si poza pe la screenshots..daca o gasesc revin cu ea :) )

edit:poza

Link to comment
Share on other sites

Cel mai fericit: Cand am pus 2 din royal la respect nu dam nume(chitzu&kanin..or wth)

Cel mai trist: ca am stricat peste 40 de jwl sami fac pants bone +9 :angry1: nici acuma nu am reusit sai fac +9 :banghead:

Link to comment
Share on other sites

-Cel mai fericit moment - Cand am reusit sa`mi comving seful sa ma lase sa joc de pe pc`ul de servici.

- Cel mai nefericit - 2 nopti invazii , 38 de bok +4 din care a picat un item cu lk,mana si restul scroluri si zen , ma bateam cu capul de birou si nu`mi venea sa mai joc Mu. :)

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...