Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Alex86

Balgass has been defeated

Recommended Posts

Chiar asa...mare chestie...au facut un event. Asta nu insemana ca trebuie ridicati in slavi.

lasa ma ca oamenii sufera de vedetism... si asteapta sa fie laudati de astia mai mici care vor sa fie crescuti :))

Link to comment
Share on other sites

daca tu crezi ca aia e diferenta intre un 15x si 25x, inseamna ca ai dreptate -_-

Exp-ul pe server este 20x nu stiu de unde scoti u 15x

Iar garrone zice in felul urmator

20xexp+10%de la balgass =22x =>2000exp pt aida +10%=2200 Explicatzia lui Garrone

@dar din cate stiu eu nu se mareste exp-ul daca faci eventul, se micsoreaza daca incerci sa il faci si nu reusesti. :crazy:

Link to comment
Share on other sites

Guest Kamikaze

The recent Cry Wolf expansion added a lot of new content to Global MU Online, including one very important event, the siege of Crywolf Fortress. Situated in the Valley of Loren, the stronghold occupies a crucial defensive position. More importantly, Crywolf represents a direct threat to Kundun's power: if it stands strong, Kundun loses his ability to regenerate life during combat, making him far more vulnerable to direct attack.

ce exp?

Link to comment
Share on other sites

Exp-ul pe server este 20x nu stiu de unde scoti u 15x

Iar garrone zice in felul urmator

20xexp+10%de la balgass =22x =>2000exp pt aida +10%=2200 Explicatzia lui Garrone

@dar din cate stiu eu nu se mareste exp-ul daca faci eventul, se micsoreaza daca incerci sa il faci si nu reusesti. :crazy:

deci daca nu stau in party in aida2 iau 20k exp? Adica mai bine decat in tarkan la zaikani, nu? Si daca stau in party automat este de 10 ori mai putin exp-ul.. asa e, daca zici tu.

Asa cum exp-ul se micsoreaza daca nu reusesti sa faci eventul, atunci cand il faci, exp-ul nu se mareste 8-| revine la normal -_- Iar, cum el scade cu 10x => din 20x cat era la inceput, a ajuns la 10x. Cum dragos a marit exp-ul la 15x => 15 + 25 = 25x 8-| Greu...

Link to comment
Share on other sites

Guest Kamikaze

deci daca nu stau in party in aida2 iau 20k exp? Adica mai bine decat in tarkan la zaikani, nu? Si daca stau in party automat este de 10 ori mai putin exp-ul.. asa e, daca zici tu.

Asa cum exp-ul se micsoreaza daca nu reusesti sa faci eventul, atunci cand il faci, exp-ul nu se mareste 8-| revine la normal -_- Iar, cum el scade cu 10x => din 20x cat era la inceput, a ajuns la 10x. Cum dragos a marit exp-ul la 15x => 15 + 25 = 25x 8-| Greu...

a zis 10%, nu x10. dar eu tot zic ca nu va scade / urca exp-ul...

Link to comment
Share on other sites

a zis 10%, nu x10. dar eu tot zic ca nu va scade / urca exp-ul...

grele cu matematica asta.. si orikum dak tot spuneti ca ati ajutat linkmania, in primul rand chestia asta ati facut-o ca sa cresteti voi mai rpd si apoi v-ati gandit la restu.

Link to comment
Share on other sites

grele cu matematica asta.. si orikum dak tot spuneti ca ati ajutat linkmania, in primul rand chestia asta ati facut-o ca sa cresteti voi mai rpd si apoi v-ati gandit la restu.

Intrebare : Din cea ce am facut noi ati avut si voi de castigat?

Raspuns : Da!

Nu v-a cerut nimeni sa ne pupati picioarele.

De acuma inainte sa va omorati singuri Balgass-u ca vad ca mereu aveti ceva de comentat .

Link to comment
Share on other sites

Intrebare : Din cea ce am facut noi ati avut si voi de castigat?

Raspuns : Da!

Nu v-a cerut nimeni sa ne pupati picioarele.

De acuma inainte sa va omorati singuri Balgass-u ca vad ca mereu aveti ceva de comentat .

Nu cred ca va cerut nimeni sa omorati Balgass-ul, iar voi cand l-ati omorat ati simtit nevoie de afirmare.. si hai sa postam :)) .

Si ai dreptate nu ati cerut sa va pupe cineva picioarele, dar ati lasat de inteles.

Link to comment
Share on other sites

deci daca nu stau in party in aida2 iau 20k exp? Adica mai bine decat in tarkan la zaikani, nu? Si daca stau in party automat este de 10 ori mai putin exp-ul.. asa e, daca zici tu.

Asa cum exp-ul se micsoreaza daca nu reusesti sa faci eventul, atunci cand il faci, exp-ul nu se mareste 8-| revine la normal -_- Iar, cum el scade cu 10x => din 20x cat era la inceput, a ajuns la 10x. Cum dragos a marit exp-ul la 15x => 15 + 25 = 25x 8-| Greu...

10% e una 10x e alta , nu confunda capra cu oaia , nu a zis nimeni ca iei 20k singur

Hai spor ca nu ne putem intelege :bananadance2:

Link to comment
Share on other sites

exp oricum o face vdragos cum o vrea , la inceput era mai mare , si treptat treptat o sa scada si mai mult , nu stiu cati erati on , cand pentru 10 secunde , a fost o exp f mare adik pe spot atlans 1 , luam 40 k exp , deci clar umbla cum si cand vrea ...asa ca bvcelor care au jucat la inceput , nasol de cei ce se vor apuca de acum inainte

Link to comment
Share on other sites

Guest *ROSY*

Nu cred ca va cerut nimeni sa omorati Balgass-ul, iar voi cand l-ati omorat ati simtit nevoie de afirmare.. si hai sa postam :)) .

Si ai dreptate nu ati cerut sa va pupe cineva picioarele, dar ati lasat de inteles.

Erau pur si simple poze ca amintire, dak u ai interpretat altceva...

Link to comment
Share on other sites

Eh amintire frumoasa oricum, dar pentru restul era suficient sa postati la Screen Shots.

Prima pagina cu exceptia a 2 posturi, cred, sunt facute doar de membrii aliantei honey, felicitand guilda honey. De la pagina a doua deja incepe sa degenereze incetul cu incetul si daca nu ma insel cu postul asta a cam inceput "10% trebuie sa creasca!

si daca creste exp sa ziceti 10x Honey".

Oricum nice, gj, am incercat sa particip si eu de vreo doua ori, dar nimeream singur si nu apucam sa vad nimic ^_^

Link to comment
Share on other sites

Guest vlad_vlad

:clap: gg HoneY

P.S. Rosy trebuia sa pui si niste poze din lot sa l vada si butzii :nanana:

Link to comment
Share on other sites

:clap: gg HoneY

P.S. Rosy trebuia sa pui si niste poze din lot sa l vada si butzii :nanana:

Da ma,serios?

Ce tare esti tu ma,sterge bine inainte sa pupi sa nu'ti ramana ceva pe bot. :)

@hellow mircea :D

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...