Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

LiNU

LinkMania High Exp

Recommended Posts

ma enerveaza la culme ca noi playeri de pe srv ne dorim ceva, iar dragosh care nici nu joak pe srv ia deciziile fara sa tina cont de pararea noastra.

hai taci din gura , ca daca nu era dragosh nu era nici s1 !

OT : ar fi foarte fun un server high rate :D .

Link to comment
Share on other sites

Guest Cleste

facem full pana se rezolva problema :rofl2:

imi place cum suna

Taci acolo !!! Ca u direct la dupat te bagi :nanana: b-( b-(

Link to comment
Share on other sites

Guest Cleste

sugestie ff buna insa ar fi bine sa fie 2 servare cu exp mare si mic nu toti avem timp de a juca pe exp mic

Deja o dai in SF :| Omu a zis ceva asa de gen "fun" :| xp mare...blabla..

Link to comment
Share on other sites

Da da da... ati putea creste si voi caractere de lvl 300 ... si sa ajungeti usor la jucarica voastra preferata .

jucarica = lehap

De aia am propus un server de diastractii fara admini si fara reguli

Link to comment
Share on other sites

Pana se rezolva cu baza de date, nu ar fi bine un DB de High exp asa de distractie fara reguli, fara admini... Liniste si pace ( ca in paradis )

Adica, cand termina vDragosh de editat db se opreste DB high exp si revine totul la normal.

:cool2:

Liniste si pace nu o sa fie niciodata pe un astfel de sv, fara reguli/admini...! Ai jucat pe BETA, inca de cand era aceasta metoda... fara reguli si admini... si stii ce calvar era..., pentru ca 2,3 dau rr si de acolo s-a rupt filmu...

PK peste tot si nebuneala... si dupa parerea mea un sv fara trade nu are nici-un farmec... :comp1:

Just 4 Fun nu e rau... dar nu vad rostul unui nou sv... (alta munca, alte batai de cap de pomana...)

Nu cred ca traieste nimeni din MUOnline LinkMania... si nimeni nu castiga nici-un ban... asa ca acum ca e pikat sv si sunt problemele de riguare... ar fi cazul sa mai faceti si altceva..., ca trece viata pe langa noi.. si nu ne intreaba nimeni la 60 de ani ce lvl si cate rr ai avut pe LinkMania... :| :dontknow:

Link to comment
Share on other sites

' date='May 13 2009, 14:01' post='3813288']

Liniste si pace nu o sa fie niciodata pe un astfel de sv, fara reguli/admini...! Ai jucat pe BETA, inca de cand era aceasta metoda... fara reguli si admini... si stii ce calvar era..., pentru ca 2,3 dau rr si de acolo s-a rupt filmu...

PK peste tot si nebuneala... si dupa parerea mea un sv fara trade nu are nici-un farmec... :comp1:

Just 4 Fun nu e rau... dar nu vad rostul unui nou sv... (alta munca, alte batai de cap de pomana...)

Nu cred ca traieste nimeni din MUOnline LinkMania... si nimeni nu castiga nici-un ban... asa ca acum ca e pikat sv si sunt problemele de riguare... ar fi cazul sa mai faceti si altceva..., ca trece viata pe langa noi.. si nu ne intreaba nimeni la 60 de ani ce lvl si cate rr ai avut pe LinkMania... :| :dontknow:

Ar juca cei mai tari, cei care ar putea sa-si stapaneasca nervii si in plus nuar dura mult, doar pana se reface DB.

Nu are nimic de facut vDragosh decat sa modifice experienta din 20x in 1000-2000-5000x sau in functie de cat crede el ca inseamna High exp si sa dea restore la o baza de date nou noutza, pentru mine o treaba de 2 minute.

Link to comment
Share on other sites

N'are rost.Linkmania n'a fost niciodata un "fun server".

Si daca s'ar deschide,cand ar reusi sa rezolve s1,ar inchide automat high exp server,dar la cat de imprevizibili sunt userii de pe linkmania cred ca imediat ar sari cativa in sus ca s'a inchis.

Nu neg,ar fi fun,dar mai mult ca sigur nu se va aplica sugestia.

Link to comment
Share on other sites

a fost betta de fun .... aveti putina rabdare , gasiti un alt servar ... toata lumea se lauda ca sunt multe guilduri unite sau grupuri daca asa e puteti sa va strangeti 10 insi si sa mergeti pe un servar cu 9999999999999999xp si doar asa de fun ....

Link to comment
Share on other sites

Da da da... ati putea creste si voi caractere de lvl 300 ... si sa ajungeti usor la jucarica voastra preferata .

jucarica = lehap

te compatimesc. parca ai fi un pustiulica de 14 ani. daca vezi ca te lasa lumea in pace termina si vezi-ti de lvl-ul tau, nu mai cauta atata scandal.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...