Jump to content
Random Hero

Si-a obligat fiul sa se culce cu ea!

Recommended Posts

Ba, uite ca pe-asta n-am mai auzit-o. Mama perversa facand incest. Nu putea sa ia un rus dupa strada? saracu copil. >.<

Va dati seama cand l-or injura prietenii, de-i zic: "bag **** in ma-ta", el gandindu-se si spunand..."ba...am bagat-o eu primu, nu-i de bine".

Link to comment

oameni nebuni..aia merita dusa in inchisoare si violata de vreo 30 de barbati :)

si crezi ca nu i-ar placea? :)) daca a avut bucurii la fisu....iti dai seama ca e o nesatula statuta....anyways pustiul putea sa o refuze....cum au zis si altii ii tragea cateva palme...fugea etc....dar deh....probabil si lui i-a placut...ca altfel nu inteleg cum i s-o fi sculat :))=))

Link to comment

Nu vreau sa intru in detalii "picante"

Dar tu ca baiat sa vina mama ta sa te "violeze" atat de anemic esti incat sa nu poti opune rezistenta ? sa fim seriosi nu poti compara forta unui barbat // baiat cu forta unei femei.Mai ales ca din poza daca o fi rusoaica nu parea sa fi facut culturism.I dadea 2 palme si fugea eventual..dar si el a stat de ce ? eu alta explicatie nu gasesc decat "placerea" cate cazuri nu sunt ?

In romania sunt 2 familii vorba vine famili,tata si fica au 1 copil impreuna si traiesc fericiti si vor sa il faca si pe al 2`lea si fata este inca la o varsta frageda.

Adevarul e adevar dar in caz contrar gandeste'te mamica acestui baiat era puscariasa cine sti ce martaloaga de femeie era ? :blink:

"nu m-ar deranja daca as avea o mama fotomodel , busty , etc 24.gif"

Nici alea nu si-ar viola fiul,cred!? :))

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...