Jump to content
Random Hero

Si-a obligat fiul sa se culce cu ea!

Recommended Posts

O rusoaica de 36 de ani a fost arestata fiind acuzata ca si-a violat in mod repetat propriul copil. Mama si-a recunoscut vina, spunand ca avea nevoie de un barbat dupa ce a stat o perioada indelungata in inchisoare.

Violul a iesit la iveala dupa ce baiatul femeii, in varsta de 15 ani, a anuntat politia din regiunea Sverdlovska, anunta Life.ru. Adolescentul le-a spus anchetatorilor ca mama lui nu numai ca il batea, dar il obliga sa faca sex cu ea.

Femeia, pe numele sau Tatiana Shabalina, fusese inchisa pentru furturi si talharie.

Desi s-a dispus o ancheta, baiatul a refuzat sa depuna marturie impotriva mamei sale. Dar dupa ce a participat la cateva sedinte de terapie cu un psiholog, baiatul de 15 ani a marturisit ca o data cand mama sa a mers beata acasa i-a ordonat sa se bage in pat si sa faca sex cu ea.

Mai mult de atat, femeia l-a amenintat ca, daca o refuza, il va ucide. Dupa mai multe reprize de amor incestuos, Shabalina si-a batut mar fiul incat acesta a ajuns la spital. Femeia a fost arestata, iar baiatul a fost trimis la un centru de plasament.

sursa: stirileprotv.ro

Link to comment
Guest stefteo21

La un search mai atent am gasit o poza cu mama baiatului :o

Cand au facut reconstituirea cica asa statea si astepta ca fiul ei sa-si faca treaba :

Click

Ce urat.. vai

Link to comment

mda oameni nebuni peste tot...si fiul ei nu treb sa faca asa...

Si eu cred ca ar fi trebuit sa se lase violat in continuare =))

La un search mai atent am gasit o poza cu mama baiatului :o

Cand au facut reconstituirea cica asa statea si astepta ca fiul ei sa-si faca treaba :

Click

Ce urat.. vai

=))))

Link to comment

Daca blonda din poza este rusoaica,as vrea sa ma adopte si pe mine :(

Ce este asa rau ? sau iubit putin nu ati auzit de iubire mama fiu ? este ceva normal..

-si daca baiatului nu i`a placut inseamna ca i plac baietii,viol sau nu sa fim seriosi.S-a dus la politie sa o reclame pe masa ca il violeaza,daca era "tata,fica" mai ziceam.Dar tu ca baiat sa stai sa fii violat,este mai greu ca in situatia tata-fica.I dadea 2 palme lu masa si o adormea o scula din betie,deci rezulta ca i`a facut si lui placere.

Link to comment

Daca blonda din poza este rusoaica,as vrea sa ma adopte si pe mine :(

Ce este asa rau ? sau iubit putin nu ati auzit de iubire mama fiu ? este ceva normal..

-si daca baiatului nu i`a placut inseamna ca i plac baietii,viol sau nu sa fim seriosi.S-a dus la politie sa o reclame pe masa ca il violeaza,daca era "tata,fica" mai ziceam.Dar tu ca baiat sa stai sa fii violat,este mai greu ca in situatia tata-fica.I dadea 2 palme lu masa si o adormea o scula din betie,deci rezulta ca i`a facut si lui placere.

cum sa ii faca placere ? :))

Doamne fereste !

Link to comment

Nu vreau sa intru in detalii "picante"

Dar tu ca baiat sa vina mama ta sa te "violeze" atat de anemic esti incat sa nu poti opune rezistenta ? sa fim seriosi nu poti compara forta unui barbat // baiat cu forta unei femei.Mai ales ca din poza daca o fi rusoaica nu parea sa fi facut culturism.I dadea 2 palme si fugea eventual..dar si el a stat de ce ? eu alta explicatie nu gasesc decat "placerea" cate cazuri nu sunt ?

In romania sunt 2 familii vorba vine famili,tata si fica au 1 copil impreuna si traiesc fericiti si vor sa il faca si pe al 2`lea si fata este inca la o varsta frageda.

Link to comment
Guest stefteo21

Ma intreb cum i s-a sculat :)) Avea multe sanse sa nu se lase violat .. sarea la bataie.. sau pur si simplu : cum naiba i s-a sculat ? :rofl2:

Link to comment
Guest The_KniveS

Omg , parca si vad ce abuzat o sa fie copilu lu Nikita :>

:rofl2: :rofl2: nici nu vreau sami imaginez

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...