Jump to content
Random Hero

Uite ce face saracia!

Recommended Posts

Da multi oameni saraci ce sa faci pensiile sunt mici , dar a dat interviu o baba "Apai , am auzit ca se dau gratis , am si eu 2 perechi , da poate se strica si am venit si eu sa am de rezerva " - oare cati din oamenii de acolo au mers pe principiul asta ?

Link to comment

Da multi oameni saraci ce sa faci pensiile sunt mici , dar a dat interviu o baba "Apai , am auzit ca se dau gratis , am si eu 2 perechi , da poate se strica si am venit si eu sa am de rezerva " - oare cati din oamenii de acolo au mers pe principiul asta ?

Multi de tot , stai linistit . Defapt , in general , oamenii merg pe principiul asta , daca e gratis , de ce sa nu iau ?

La fel si cu maxi-taxiul de Real , e gratis . Si pentru o paine tin locurile ocupate , sa se mai plimbe si ei . #-o

Link to comment

Multi de tot , stai linistit . Defapt , in general , oamenii merg pe principiul asta , daca e gratis , de ce sa nu iau ?

La fel si cu maxi-taxiul de Real , e gratis . Si pentru o paine tin locurile ocupate , sa se mai plimbe si ei . #-o

Moama mai mariusica dar tare interesant esti tu de topicul asta cu saracia!

on topic : Principiu de cersetori :))

Link to comment

Cu masina de tocat . :>

Cu orice :)) important e ca le-o macina :gun:

:blink: . Nu ma mai pupa :)) .

Cine vorbeste :> .

@Traficante , normal ca sunt interesat :)) . Apropo , ne cunoastem de undeva ? Asa din greseala :)) .

Nu ne cunoastem ;;)

Cine vorbeste? Eu vorbesc ;) Asta numai OT nu este...

Link to comment

Toti dati vina pe batrani, dar dupa ce au muncit 40 de ani si acum nu au bani sa isi faca o pereche de ochelari sau macar sa traiasca cat de cat normal la batraneti, sa le ajunga bani si de medicamente si alimente + cheltuielile lunare, da se comporta astfel. Eu ii compatimesc deoarece sunt lasati la marginea societatii din cauza unor porci de la guvernare care au furat timp de 20 de ani si vor face in continuare.

Asta nu inseamna ca tre sa te calci in picioare.Nu pot astepta la o coada? 8-|

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...