Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Gambit

Cine credeti ca e cel mai tare dp server in momentul de fatza?

Recommended Posts

E cam cu dus si intors, dau dmg mare mor repede din ref :)) dar inca putina vit si e ok, am facut cu damian duel , 10-2 pt el din care odata ma omorat el, restu din ref :>

Si stim cu toti foarte bine ca bk-ul rupe norma pe versiunea asta

nu conteaza cum ci scoru :) , dar oricum in maxim 1 luna o sa fi prea mare :))

Link to comment
Share on other sites

In momentul de fatza nu iti poti da seama care este mai bun . De ce ? Pentru ca este diferentza mare intre caractere . Adevarata arta este la full status cand este aproape egalitate in caractere de puncte si seturi si atunci se va vedea care stie cu adevarat sa faca un war/duel ! Mi se pare foarte aiurea topicul asta si destul de inutil ..... motiv de spam ...

Link to comment
Share on other sites

In momentul de fatza nu iti poti da seama care este mai bun . De ce ? Pentru ca este diferentza mare intre caractere . Adevarata arta este la full status cand este aproape egalitate in caractere de puncte si seturi si atunci se va vedea care stie cu adevarat sa faca un war/duel ! Mi se pare foarte aiurea topicul asta si destul de inutil ..... motiv de spam ...

atunci nu mai posta :tiphat:

imi schimb parerea acum :D cred ca Cristal e cel mai bun deocamdata

Link to comment
Share on other sites

Blader o sa rupa tot dupa rr asta ;)

:-* :pottytrain2:

sigur. orice bk facut pe vitality are sanse impotriva mg, sm, dl si elfilor. la orice duel cu alt bk se va termina 0-0 , pentru ca niciunul n-o sa aibe dmg ca sa se omoare. iar celelalte caractere , daca arunci o privire pe status..sunt facute pe build pvm, nu pvp. asta inseamna putin vit.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...