Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

DraquVerDe

Am si eu o intrebare

Recommended Posts

Am si eu o intrebare ...

Sa zicem ca va aflati intr-o postura cum am fost eu.cum este corect sau ce va trebui sa patesc eu?

Ma aflu pe un spot (mai exact in losttower7) unde un grup de party de 5oameni stau linistiti unul dintre ei,fiind cel PM (zic eu) te intreba ce faci si ce cauti acolo....(de parca as fii fost in arena si stationam) apoi stateam si ma uitam la stashurile oamenilor ce mai vinde lumea...apoi aceea persoana Pm ma i-a "tare" imi vorbeste nu foarte frumos (evident ca eu ma uitam sa vad ce mai vinde lumea si i-am raspuns direct) bineteles ca el imi zice sa am grija cum vorbesc de parca as fii zis ceva :) [bineinteles ca nu faceam ks sau altceva.stateam atata tot] fapt ce Pm-ul ma ataca si ma omoara.n-am apucat sa fac print la fix ,dar ceva intr-o poza se vede ca am fost atacat.... e corect asta? si incazul in care eu daca il atac si il omor ,asta inseama ca am facut pk pe spot? cand el ma omorat prima data si eu nu facusem nimic rau!?

astept si eu un raspuns cat mai direct din partea unui Moderator sau cine e mai priceput pe aici la regulile astea :)

daca e cazul revin si cu printuri

Mersi anticipat

Link to comment
Share on other sites

Guest FlinStone

are voie sa te omoara daca tu esti pe spotul lui chiar daca nu faci,zici nimic

Link to comment
Share on other sites

Spotul lui are voie sa faca PK in voie

Nu va inteleg de ce stationati , daca omu vrea sa culeaga un drop de jos vii repede tot si-l iei. Te inteleg iei o medalie pleci , dar nu de acu stai pe spot.

Te ajuta cu ceva daca stationezi ?

Pe il ajuta faptul ca sunt cati mai putini players in jurul lui ca poate ii merge in frames.

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...