Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Gestapo-

[Sugestie] Modificari

Recommended Posts

Sugestia mea consta in a se face un anunt la News de fiecare data cand apare o schimbare in regulament care este anuntata la Modificari aduse regulamentului

M-am gandit la asta deoarece nu toata lumea sta cu ochii pe acel topic ca sa vada cand se modifica ceva sau nu toata lumea este on cand anunta un admin acea schimbare....dar cand deschizi launcher-ul pagina News apare deschisa "in el" si...toata lumea deschide launcher-ul ca sa intre in joc...logic...iar asa pot vedea un mic "anunt" care sa-i faca curiosi si sa vrea sa intre la Modificari aduse regulamentului pentru a vedea ce schimbare s-a facut... chiar de curand s-a facut o modificare...aceea in legatura cu topicul Plangeri in care daca nu respecti formatul adecvat iei un "avertisment"... eu sincer nici nu am sesizat ca a aprut acest nou post la modificari...si nu cred ca sunt singurul..

Modificarile nu se fac atat de des incat sa fie imposibil sa apara in pagina News

De exemplu schimbarea Renei....in a primi 1 bless in loc de 10.. nu a fost sesizata nici la News...nici la Modificari aduse regulamentului...ci doar la Noutati intr-un rand mic

Multumesc ca ati avut rabdare sa cititi si parerea mea.

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...