Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Darya

sugestie jwls

Recommended Posts

Pe 97D se putea sa aduni jwl cu jwl fara sa faci mix...Cred ca asa nu vor mai fi dupperi si deasemenea noi nu vom fi predispusi banului...poti sa iei usor dupe si deasemenea ban...si e pacat pentru munca unora...Daca nu se poate scoate acesta poate fi ascuns/mutat undeva intr-un orash...sau undeva unde nu are nimeni acces.

Stiu ca e cam greu fara mix-uri dar avand in vedere ca pe 97D se putea... dc nu s-ar putea si acum ? Si dupa parerea mea ..pretul pietii va mai scadea si va fi mai ok ..

E chiar nasol sa faci print la fiecare trade sau astea...Sunt sigur ca inca mai fac dupe unii sau kinda..Sau altii care au facut mai au inca vreo 50k de jwl pe alte conturi :rofl2:

Pareri pro/contra ?

Link to comment
Share on other sites

CONTRA

#Dupe se poate face si fara lephap !

#Si asa ca sa despachetezi jwl sau sa mixezi jwl trebe 300 sau 200 + char de 220 sau 250 [lvl] :) , deci oarecum tragi ceva pana sa ai acest privilegiu !

Poi da dar.. daca mixezi jwlurile in cate 30 se dupeaza in draci...da asa te chinui cu cate un jwl sau 2 cate se fac .

Asta era ideea sugestiei :crazy:

Link to comment
Share on other sites

Aprob, cum ati putut tine pe 0.97d jwls pe zeci de conturi, asa puteti si-aici. Daca asta e singura posibilitate de a se face dupe, prin lahap, atunci cel mai bine ar fi inlaturat.

Link to comment
Share on other sites

Guest Kamikaze

Aprob, cum ati putut tine pe 0.97d jwls pe zeci de conturi, asa puteti si-aici. Daca asta e singura posibilitate de a se face dupe, prin lahap, atunci cel mai bine ar fi inlaturat.

ba daca e prin capturarea pachetelor, eu nu stiu de ce ar avea nevoie de lehap. doar trade si pa :/

Link to comment
Share on other sites

Aprob, cum ati putut tine pe 0.97d jwls pe zeci de conturi, asa puteti si-aici. Daca asta e singura posibilitate de a se face dupe, prin lahap, atunci cel mai bine ar fi inlaturat.

Gandestete ca pe 97d nu costa un item 400-500jwls....deci daca ar fii ca pe 97d ar trebui sa intru pe 5 charuri si inca un cont ca sa fac un trade pt un item....

Link to comment
Share on other sites

Aprob, cum ati putut tine pe 0.97d jwls pe zeci de conturi, asa puteti si-aici. Daca asta e singura posibilitate de a se face dupe, prin lahap, atunci cel mai bine ar fi inlaturat.

Eu nu cred ca prin lahap e singura posibilitate de dupat :) lahap are si el un rol , daca il scoatem pe asta hai sa scoatem si cs`u si cc`u , aida , cry si sa fie un 97d :| nuh?

@CONTRA

Link to comment
Share on other sites

Lehap este in arena ai nevoie de un Char ( ELF , BK , SM lvl 300, ori DL lvl 200 ( kre se face la lvl 250 al unui BK, SM, ELF, ) sau MG lvl 200 (kre si acesta se face la lvl 220 al unui BK,SM,ELF ) totusi iti trebuie ceva munca k sa poti sa dupezi

Link to comment
Share on other sites

de unde stii tu ? cunosti cumva reteta magica ? :-?

#cred ca se refera la faptul, ca nu prea ar sta un duper sa piarda timpu facand fie lvl 300 la un sm bk elf , fie 200 la mg sau la dl , ca sa dupeze cateva jwl si apoi sa ia 99 si sa inceapa iar de la 0 :|

Link to comment
Share on other sites

Guest fuero^de^los^muerte

sugestie pro contra folosiri bugului de la lehap > mutare lehap cry wolf > scoaterea tradeului din cry wolf

Link to comment
Share on other sites

Guest DubLeCriMe

cred ca ii doare undeva pe duperi ca au mult mai mult de castigat decat pierderea unui char de lvl 300 ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest Motanelu*

proasta ideea :blink:

vrei fara jwl mix joaca 97d....

daca trebuie sa fac un trade de 200 sau 300 jwl stau sa dau trade de nush cate ori.....

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...