Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

bunny

Primul rr contează

Recommended Posts

Am dat si eu primul rr.Nu vreau sa pun poza ca nu vad ce e de lauda..dak il dadeam singur si era meritul meu puneam 10 poze..dar asa..nu mi se pare corect.

Mentionez data..27 OCT 2009 Class SM-Innocent

Vreau sa multumesc in special lui:

-oick-

Tiamat

Duda*mica

Fara ei nu as fi dat reset si nici nu m-s fi apucat de joc. :beer:

BAFTA LA RR LA TOATA LUMEA :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Guest Shisheido

Multumesc In special Celor din Heaven si Celor din Sicily si Griffins fiinca au avut rabdare si q mine :)

Spor la lvl si rr.

http://img38.imageshack.us/img38/5906/screen122118440005.jpg

Link to comment
Share on other sites

Multumesc lui:

- ija, pentru primele iteme

- toxaris, pentru primul party

- MiB-DW, ca m-a tinut vreo 30-40 de levele in icarus

- Asrai, pentru cateva levele.

- linu, pentru ca el m-a ajutat cel mai mult cu experienta, sadi, rhasta, galor ca holderi. (din 400 de levele, 300 sunt datorate lui)

- Venin, TsuTzi & Mykidutza ca au tras de mine sa vin party-uri.

- Cerebro, ca m-a lasat sa-i "fur" setul.

- thora, ca m-a primit in guild.

- SirALEX26, mereu era singur pe spot si eu il stresam sa-mi termine levelul ca pierd bara. :D

- Luixa & Andr3yutzu ca m-au ajutat la ultimele levele.

Chiar nu am uitat pe nimeni, am facut print la fiecare eveniment, va multumesc. :tiphat:

400

Link to comment
Share on other sites

Multumesc lui:

- ija, pentru primele iteme

- toxaris, pentru primul party

- MiB-DW, ca m-a tinut vreo 30-40 de levele in icarus

- Asrai, pentru cateva levele.

- linu, pentru ca el m-a ajutat cel mai mult cu experienta, sadi, rhasta, galor ca holderi. (din 400 de levele, 300 sunt datorate lui)

- Venin, TsuTzi & Mykidutza ca au tras de mine sa vin party-uri.

- Cerebro, ca m-a lasat sa-i "fur" setul.

- thora, ca m-a primit in guild.

- SirALEX26, mereu era singur pe spot si eu il stresam sa-mi termine levelul ca pierd bara. :D

- Luixa & Andr3yutzu ca m-au ajutat la ultimele levele.

Chiar nu am uitat pe nimeni, am facut print la fiecare eveniment, va multumesc. :tiphat:

400

fecicitari :clap: pentru rr si post :D

Link to comment
Share on other sites

:P Primul rr cu Ryuk a fost greu....la party in icarus pe primele spoturi,la xp max 6k :P

Party full nu conta caracterul:D

Nasol era cand murea elful,ca dintre toti,doar bk-ul mai ramanea.

Datorita unu-i party genial am tinut timp de 17 zile al treilea spot in icarus (datorita lui Cafeniul,Angelik,Die4me,born2be1,born2loveu,ladybuff)

Iar rr_ul pe Dl (Cyborg) a fost misto :P majoritatea timpului afk...datorita Guildei Cazador am dat primul rr:P

Link to comment
Share on other sites

:P Primul rr cu Ryuk a fost greu....la party in icarus pe primele spoturi,la xp max 6k :P

Party full nu conta caracterul:D

Nasol era cand murea elful,ca dintre toti,doar bk-ul mai ramanea.

Datorita unu-i party genial am tinut timp de 17 zile al treilea spot in icarus (datorita lui Cafeniul,Angelik,Die4me,born2be1,born2loveu,ladybuff)

Cel mai mare merit a fost a lui die4me, el a fost omul care ramanea aproape de fiecare data peste noapte (daca spun ca a ramas in fiecare noapte nu o sa ma credeti).

Anyway de la 390 la 400 ne-a luat cam 2-3 zile in icarus. Cam 3 lvl pe zi faceam.

PS: Si ca sa fiu on-topic

Primul rr cu DL "Xulescu" a fost dat cu ajutorul guild-ului ZoHaN (inainte de a se imparte in doua, Gothika si ZoHaN), Pooka (care ma crescut de la 140 la 320 parca). Prin guild-ul zohan m-am referit la toti, pentru ca fiecare ma ajutat cu cate ceva.

Aaa da, eram sa il uit, si lui AngeliK care ma lasat sa ii iau setul de pe dl-ul lui :D

Link to comment
Share on other sites

primul rr l-am dat la fire golem cu Amaris din Royal..pe vremea cand te bucurai ca aveai spot prin Atlans 3 si iti doreai sa nu vina invazia cu sirenele alea blestemate...:)) ce sa zic si urmatoarele le-am dat greu cu qqq si inventory plin de hp..nu erau toti mari...dar acuma am 38 de rr muncite :))

Link to comment
Share on other sites

Cu toate ca au trecut destule luni de la primul rr , nu am uitat , chestiile astea nu se uita :D ...

Primul rr l-am dat in atlans in spate la hidre cu "echipa mea de soc" :lol: care era formata din duhu , Wqe , niked /n00b , GroundZero ( o mica parte din ceea ce insemna ZoHaN-ul pe atunci ).... eu am dat prima rr dintre ei si cum am dat rr m-au trimis in bc sa fac repede lvl 60 sa ma intorc sa le dau buff :)) ...asa ca am facut repede lvl 60 si m-am intors sa ajut baietii ...tot in acea zi a dat si duhu rr la o ora dupa mine iar Groundz si Veveche au dat dupa cateva zile ... a fost frumos ca nici unul dintre noi nu avea rr si chiar a fost munca de echipa :) ( cel mai tare a fost ca toti stateam on in acelasi timp , stateam de vorba , se facea tarziu si pe rand ne tiram la somn dar, aveam noroc ca nu prea era cunoscut spotul si nu prea venea lumea la preluari ) ... cred ca va dati seama cat de greu e sa dai rr acolo la hidre nu neaparat din cauza experientei ci pentru ca ne mutau uratii aia de ne lua gaia , dimineata ma trezeam ca aveam elfa la un km de spot :))

Imi pare rau ca acum nu am printuri pe pc-ul de unde va scriu ...

Am mai fost ajutati de busu (T2bus ) , tin minte sigur ca el daduse rr si nu stiu cum l-am prins pe acolo prin atlans si ne-a crescut si pe noi cateva lvl-le :lol: multumesc busu-le :D

Daca stau bine sa ma gandesc cel mai frumos e atunci la inceput ... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

asa cum aratam eu si Blader la prins fluturi in noria, pe data de 2 aprilie :))

http://img8.imageshack.us/my.php?image=screen040200370000.jpg

forever party :D Blader (my bro), fairy (zdreantza mea de elfa), Hero si Knight, toti in asteptarea primului rr

http://img513.imageshack.us/my.php?image=screen041205010001.jpg

cum gainile dormeau, ultimele linii spre lvl 400 le-am facut in alt party. Sorry guys, v-am inselat :)) . Am stat in party cu Amaris, Damian, trAAAnce, Anoush.

http://img151.imageshack.us/my.php?image=screen042717110001.jpg

Era 27 aprilie, cam pe la orele 18 cand v-am salutat de la scheletzi :-j

si imi ziceatzi "fa odata lvl de tarkan" :))

aici deja revenisem la party-ul dintotdeauna cu Blader si Hero

http://img9.imageshack.us/my.php?image=screen042720240005.jpg

Cu trupa de soc si cel mai unit guild,Royal.

:crazy:

Link to comment
Share on other sites

Doresc sa multumesc in primu rand Guildei Heaven pt ajutor lui Spionu pt itemele care mi lea dat nu ma asteptam sami dee cineva un set Garuda moka multumesc si o sal pastrez chiar daca no sal mai port asa ceva nu se vinde :).Si doresc sa mai multumesc persoanelor care ma cunosc si mau ajutat sa dau si eu primu meu rr :)

Ms mult la toti

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...