Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest MasterBraila

Domnilor ADMINI

Recommended Posts

Guest MasterBraila

Buna ziua, domnilor admini am si eu o rugaminte la dumneavoastra. Azi de dimineata a reusit cineva sa-mi strice tot caracterul meu Dark lord. Recunosc ca mare parte e vina mea dar va rog sa ma ajutati. Problema e ca mi-a bagat cineva 100 de puncte pe care le-am facut azi noapte total gresit fara sa cunoasca jocul in sine. Imi cer scuze ca va cer asta si stiu ca nu se cuvine, dar va rog sa-mi retrageti cele 100 de puncte de la Strenght pentru a le putea baga din nou cum stiu eu. Caracterul se numeste "aZazelDL" de pe contul "azazel". Va multumesc frumos pentru intelegere si va rog sa ma ajutati, am iteme pe care nu le pot purta din cauza acestei intelegeri. Va multumesc anticipat, cu respect Azazel !! :banghead::banghead:

Link to comment
Share on other sites

Buna ziua, domnilor admini am si eu o rugaminte la dumneavoastra. Azi de dimineata a reusit cineva sa-mi strice tot caracterul meu Dark lord. Recunosc ca mare parte e vina mea dar va rog sa ma ajutati. Problema e ca mi-a bagat cineva 100 de puncte pe care le-am facut azi noapte total gresit fara sa cunoasca jocul in sine. Imi cer scuze ca va cer asta si stiu ca nu se cuvine, dar va rog sa-mi retrageti cele 100 de puncte de la Strenght pentru a le putea baga din nou cum stiu eu. Caracterul se numeste "aZazelDL" de pe contul "azazel". Va multumesc frumos pentru intelegere si va rog sa ma ajutati, am iteme pe care nu le pot purta din cauza acestei intelegeri. Va multumesc anticipat, cu respect Azazel !! :banghead::banghead:

14 levele si recuperezi acele puncte , oricum o sa ai nevoie la un moment dat de acel strenght :D

Link to comment
Share on other sites

Guest MasterBraila

pierd foarte mult fiind ca voiam sa port cioara si cal, si punctele trebuiau bagate la command, si e foarte greu de crescut acum...

Link to comment
Share on other sites

Guest w333d

bine ca aflu si eu ce si cum cu cioara .... sa ii pice penele !!!

imi sterg DL-u si imi fac 4 elfi =)) ...de ciuda !

Link to comment
Share on other sites

Buna ziua, domnilor admini am si eu o rugaminte la dumneavoastra. Azi de dimineata a reusit cineva sa-mi strice tot caracterul meu Dark lord. Recunosc ca mare parte e vina mea dar va rog sa ma ajutati. Problema e ca mi-a bagat cineva 100 de puncte pe care le-am facut azi noapte total gresit fara sa cunoasca jocul in sine. Imi cer scuze ca va cer asta si stiu ca nu se cuvine, dar va rog sa-mi retrageti cele 100 de puncte de la Strenght pentru a le putea baga din nou cum stiu eu. Caracterul se numeste "aZazelDL" de pe contul "azazel". Va multumesc frumos pentru intelegere si va rog sa ma ajutati, am iteme pe care nu le pot purta din cauza acestei intelegeri. Va multumesc anticipat, cu respect Azazel !! :banghead::banghead:

multumeste-i ca ti-a salvat caracterul :|

La 0 rr nu e indicat sa bagi cmmd, abia mai incolo. Cioara are dmg mic, mai bine folosesti acele 400 de puncte pt agy sau dmg -_-

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...