Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest acronyx

Ks p spot...

Recommended Posts

Guest acronyx

nush daca sa mai pus problema ... dar am si eu o sugestie...pt regula "ks pe spot"...vreau sa luati in considerare faptu...ca in acest moment...nu e nevoie sa zici nimik cuiva care iti face ...ks ...si il postezi...fara a scoate nici un cuvant ingame...asta nu e prea corect...deoarece...poate acel om ...cum am patit eu...sta pur si simplu voit fara sa zica nimik numa cu gandul sa dea SS unui player...

Ash fi incantat daca atzi modifica la reguli...ca orice player care detine un spot ...sa fie nevoit sa ii zica KSitorului :D "NO KS nickname" inainte de a face...printurile pt KS...daca acel player continua prob lui...

Multzumesc

Link to comment
Share on other sites

nush daca sa mai pus problema ... dar am si eu o sugestie...pt regula "ks pe spot"...vreau sa luati in considerare faptu...ca in acest moment...nu e nevoie sa zici nimik cuiva care iti face ...ks ...si il postezi...fara a scoate nici un cuvant ingame...asta nu e prea corect...deoarece...poate acel om ...cum am patit eu...sta pur si simplu voit fara sa zica nimik numa cu gandul sa dea SS unui player...

Ash fi incantat daca atzi modifica la reguli...ca orice player care detine un spot ...sa fie nevoit sa ii zica KSitorului :D "NO KS nickname" inainte de a face...printurile pt KS...daca acel player continua prob lui...

Multzumesc

pai daca ceilalti ar fii corecti , nu ar venii pe spotul lui x sa ii faca ks :) end of the story .

Link to comment
Share on other sites

nush daca sa mai pus problema ... dar am si eu o sugestie...pt regula "ks pe spot"...vreau sa luati in considerare faptu...ca in acest moment...nu e nevoie sa zici nimik cuiva care iti face ...ks ...si il postezi...fara a scoate nici un cuvant ingame...asta nu e prea corect...deoarece...poate acel om ...cum am patit eu...sta pur si simplu voit fara sa zica nimik numa cu gandul sa dea SS unui player...

Ash fi incantat daca atzi modifica la reguli...ca orice player care detine un spot ...sa fie nevoit sa ii zica KSitorului :D "NO KS nickname" inainte de a face...printurile pt KS...daca acel player continua prob lui...

Multzumesc

chestia cu no ks destinatar era valabila pentru toate hartile in afara de arena unde spoturile erau bine delimitate de worms si tarcuri (pe 97) dar vad ca a degenerat. sincer nici mie nu imi place cum se aplica regula pentru ks. sunt pro

Link to comment
Share on other sites

.asta nu e prea corect...deoarece...poate acel om ...cum am patit eu...sta pur si simplu voit fara sa zica nimik numa cu gandul sa dea SS unui player...

Normal ca sta voit sa ii dea suspend. De ce vrea asta? Pentru ca respectivul nu are voie sa ii faca ks.

E o sugestie aiurea, total aiurea.

E foarte simplu, mai simplu de atat nu se poate: nu faci ks pe un spot care nu este al tau.

Ce e atat de greu de inteles?

Daca vine cineva pe spotul tau si incepe sa faca ks, ii zici: "Go ahead! Be my guest!" ? Normal ca il printezi pentru ca e o incalcare a regulamentului care te afecteaza pe tine in primul rand.

Link to comment
Share on other sites

Guest acronyx

ce e acronyx, ai facut ks si nu ti-a convenit ca ai luat SS? :))

mi se rupe sufletul

esty baiat...cele 3 posturi au fost cu simt...dar tu trebuia sa t bagi ca o tzata...ca tu esty smeker...si nush ce...

dute cu cercu nenea...

Link to comment
Share on other sites

contra....

sunt destui nesimtiti care vin cu "party pls qqqq" si daca nu le raspunzi te opresc....iti fac ks....te muta...pentru ca asteapta acel "no ks" pentru ca altfel ei stiu ca nu au de ce sa ia ss....asa mi se pare cel mai corect....faci ks platesti...daca nu esti pe spotul tau e clar ca nu ai voie sa faci ks...

Link to comment
Share on other sites

contra

dc macar sa ma chinui sa-i raspund? :)) e pus 2 min ca sa nu-ti fac poza la 12:39 si 59 de sec si urmatoarea la 12:40 :P nu ai voie sa faci ks..e afk fai frumos preluare :) u ce vrei sa vi dai ks si daca nu-ti zice no ks nui pc si dai si una in cap a? :))

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...