Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest varza'n beci

Cel mai batran player

Recommended Posts

Guest trAANCe[

pe 97d am cunoscut pe cnv care jucau tata si fiu ,tatal poate il stiti :Jeanvaljean iar fiul PrometeuSM ;)

e jan_valjan :)

mai e si Aburica ambii 40+

oameni jos palaria :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Guest spanico

Eu am 38 si nu mi rusine sa zic,odata un copil de 16 ani a ras de mine cand am zis cati ani am, eu la 16 ani nici legat nu stateam in casa,sincer ami pare rau de acel tineret care pierde tineretea jucand mu si sunt foarte multi din pacate

Link to comment
Share on other sites

Eu am 38 si nu mi rusine sa zic,odata un copil de 16 ani a ras de mine cand am zis cati ani am, eu la 16 ani nici legat nu stateam in casa,sincer ami pare rau de acel tineret care pierde tineretea jucand mu si sunt foarte multi din pacate

E ca si cum ai zice , la 38 ani esti pensionar si nu conteaza daca joci mu 8-|

Ca e o rusine sa joci mu la 16 ani .... e joc , te relaxezi.

Link to comment
Share on other sites

Guest Kamikaze

' date='Apr 28 2009, 21:24' post='3760829']

BUNICA 56 de ani

refuz sa cred ca ai inghitit-o pe asta

Lucian , 13 ani

ba...:))

13 cand aveai tu 8 ani poate :))

Link to comment
Share on other sites

Guest -Psycho-

Chiar si pe linkmania au fost 2 cupluri tata-fiu. Unul era, din ce imi aduc aminte, >>>$<<< si tatal lui (i-am uitat nick-ul :().

Era Zamolxis GM TRACIA si juka si fiul lui Hultan tot TRACIA

Eu am 34 si joaka si fiica mea care are sub 6 ani, stie sa dea move , sa culeaga zen si mai capaceste ce vede ca misca pe acolo :D

Link to comment
Share on other sites

Guest Iepurica

nu vad ce tear interesa treaba asta :) sunt f multi oameni peste 30 ... *MAXIMUS e singurul care il stiu eu ca e destul de inaintat in varsta :) daca mai activeaza...

si in cazul cu tata-fiu sunt si ei multi... Isman daca stiti...jucau aman2 mu,si tatal si fiul :> fain...

Tatal era sm si fiul era mg..am fost in guilda la ei..:P

Link to comment
Share on other sites

Guest CriTicaL^

me 17 :D ma joc pe link cam de la 14 ani asa cv:) am cunoscut multe persoane invarsta si ma intelegeam chiar foarte bine cu ei :) cand ma apucai eu aveam nick HaO<MG> :) si cum spun si alti nu este o rusine sa joci mu la varsta de 35+40 si asa mai departe :) e un joc in care te relaxezi si mai cunosti lumea, faci prieteni etc:)

Link to comment
Share on other sites

Mai in varsta ca mn am cunoscut pe jan_valjan 40+ (om de nota 20 :tiphat: ) picola ( aproape 40 ) su_ling si inca cativa nu-i mai tin minte foarte bine , iar mai mici ca mn :-? inainte sa se duca 97d am cunoscut pe unu de 7-8 ani parca ^_^

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...