Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest D0lce&Gabbana

Pentru vDragosh.

Recommended Posts

Guest D0lce&Gabbana

Lahap/Lehap s-a mutat in Arena

Are un bug si o sa ramana acolo pana se gaseste o solutie mai ortodoxa .

1. Mutarea Lahap'ului pe srv2 ( crywolf ) si dezactivarea optiunei " /trade " in acea harta pentru a opri orice tentativa de "dupe" la lahap. Am vazut pe mai multe srv'e chiestia asta :right:.

2. Un scan la srv ptr stergerea tuturor jewelelor dupate cu ceva timp in urma... #-o

Link to comment
Share on other sites

Guest D0lce&Gabbana

In aceste conditii, nu s-ar mai plange nimeni ca nu are lvl de arena ca sa poata impacheta/despacheta niste jwle iar "duperii" vor disparea. #-o

Link to comment
Share on other sites

Guest Kamikaze

1. Mutarea Lahap'ului pe srv2 ( crywolf ) si dezactivarea optiunei " /trade " in acea harta pentru a opri orice tentativa de "dupe" la lahap. Am vazut pe mai multe srv'e chiestia asta :right:.

2. Un scan la srv ptr stergerea tuturor jewelelor dupate cu ceva timp in urma... #-o

banuiala mea e ca dupe nu se face cu lehap. cred ca asta ai vrut sa zici aici. se face cu capturarea pachetelor. asta inseamna din prima multa usurinta. doar trade intre 2 char-uri. lehap a fost mutat pe o harta ce necesita level mare pentru a descuraja orice duper. dupa cum ati vazut, se fac cu miile. asta inseamna foarte multa bataie de cap. lehap le impacheta si le usura munca. acum ca trebuie level 300, nu cred ca sta nimeni sa faca atata pe un caracter de dupe.

my 2 cents

Link to comment
Share on other sites

aham de unde atata fericire nu vezi ca duperi si-au facut alte char deci nici o rezolvare pana acum

incepeti sa ma scoateti din sarite cu afirmatii de genu. pedeapsa pentru dupe este cont blocat da? bun. am primit 99. ce mai vreti acuma? uite numa de-al dracu o sa imi schimb provideru de net daca imi iau filtru ca sa nu puteti dormi voi bine ca mai joaca un duper mu :)

Link to comment
Share on other sites

bom ca si in real life ai comiso platesti :beer: si eu pe 97d aveam retea de cartier si a facut unu din retea dupe si din cauza lui nu am mai putut juca adica tu dc ai fi exclus sa iei filtru? :blink:

Link to comment
Share on other sites

bom ca si in real life ai comiso platesti :beer: si eu pe 97d aveam retea de cartier si a facut unu din retea dupe si din cauza lui nu am mai putut juca adica tu dc ai fi exclus sa iei filtru? :blink:

si va mai intrebati de ce n-am revenit in zohan. se mai intreaba costin de ce nu poate realiza proiectul zohan.. uite de aia ca sunteti toti niste prefacuti. avand in vedere ca ne stiam de atata timp puteai sa iti tii gura si sa nu faci afirmatii de genu stiind ca ma implica si pe mine. dar asa sunteti toti. pe fata pupati lumea in fund si pe la spate incercati sa-i infundati.

acelasi lucru e valabil si pentru Mg^Jupan si multi alti "prieteni" de-ai mei.

hai mult succes pe mai departe. :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Guest Kamikaze

:blink: de la o sugestie..ati ajuns iar la asta?:) nu vad nicio legatura :)

i have an unusually large nose.

a...da...oups...

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...