Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

-SomE-

[Sugestie] [ Lahap/Lehap]

Recommended Posts

#Ce ar fi daca s-ar muta Lahap/Lehap in Icarus la intrare / sau Aida / Tarkan ? Totusi ca sa ajungi in aceste orase trebuie sa faci cateva lvl nu creq creste nimeni caracter de lvl de icarus / tarkan dupa care face dupe si o ia de la 0 iar.Aceste orase au un lvl de move mai mic si ne permit si noua cu lvl mai mic de 300 sa desfacem sau sa facem pachete de jwl. Multi avem pachete de jwl si nu avem cum sa le desfacem pentru ca nu avem 300 .

#Astept opinii pro/contra

Link to comment
Share on other sites

Guest Kamikaze

el vrea sa il puna intr-un oras mai accesibil :glare:

300 o sa faci la 5 charuri ca pe banda cand o sa ai prieteni cu rr

Link to comment
Share on other sites

Guest Kamikaze

sau sa se modeze in asa fel incat sa il poata folosii decat playerii cu un anumit level? ceva gen..guild maker? :>

si ce rezolvi? ca e in arena si intri la 300 sa faci jewel sau e in lore si merge sa faci doar la 300? O_o

Link to comment
Share on other sites

Sugestie respinsa. Voi l-ati mutat acolo nu noi. Momentan este bine asa.

#noi?

#mai bine zis cativa care au facut dupe...de ce nu ne-ati intrebat si pe noi in ce oras dorim sa il mute , sa explicati problema, si atunci sa zicem ca puteai sa zici ca NOI l-am mutat.

#In concluzie toti care am jwl in stack de 10/20/30 nu ne putem folosi de ele pana la lvl 300...

#Macar daca eram anuntati din timp sa avem timp sa le desfacem:)

Link to comment
Share on other sites

Guest Kamikaze

NPC-ul nu cere lvl , doar arena

pai duh nables, el a zis ca daca s-ar putea pune npc sa mearga doar la cei cu 300+. ar fi inutil, tot acolo ajungi...doar ca nu te mai duci in arena sa faci si faci in lore

Link to comment
Share on other sites

300 o sa faci la 5 charuri ca pe banda cand o sa ai prieteni cu rr

din cate stiu cand a scris pe forum a zis dragos ca e o solutie de moment pana gaseste cva mai bun..cat despre solutia asta e cea mai proasta:)) mai bine era crywolf .daca eu fac dupe ce ma opreste sa intru low lvl arena? :))

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...