Jump to content
lixandra

Impresii despre raposatul 97d

Recommended Posts

Dupa cum se vede, 97d e aproape mort. Cativa au prins o perioada destul de maricica din acest db, altii mai putin.

Topicul acesta este pentru a imparti cu ceilalti, daca doriti, impresii despre: ce a fost pe 97d, despre timpul petrecut pe acesta (calitatea si experientele traite), bla bla...

So, who`s first :)?

Daca moderatorii cred ca va isca cearta, sa-l inchida.

Daca se pastreaza o limita a bunului simt, nu ar strica sa fie pinned. La fiecare sfarsit de db, un mic topic pentru impartasirea impresiilor.

Link to comment
Share on other sites

First, ellow Lexa.

Pai, db 3 fata ce db 2 a fost total schimbat.Au aparut copii de 13-14ani care au gandirea total nepotrivita pentru un joc care se bazeaza pe comunitate.Cei din HH-ul vechi pot confirma acest lucru.De ce credeti ca multa lume la finalul db-ului 2 a zis ca se lasa?Ca nu mai aveau chef sa creasca si sa se distreze?NU!Pentru ca deja, pe db 2 spre final au aparut inaptii care au stricat tot farmecul jocului.

Pe db 2 aproximativ toata lumea era unita...cel putin la pk/events.Cele mai bune exemple sunt acelea in care se facea un soccer event ce tinea in jur de 3-5ore sau cum toata lumea se aduna (HH,IMORTALS etc) si se mergea pe spot la TaTa si se facea pk pe banda.Nu interesa aproape pe nimeni de exp-ul pierdut sau altceva...

Mie unu nu-mi pare rau ca s-a dus HDD-ul...Poate peste cateva zile vedem la "Linkmania - Stiri" : "5 copii s-au spanzurat si toti au avut bilet de ramas bun comun: S-a inchis linkmania!"

Link to comment
Share on other sites

Aici am inceput sa invat mu pe serverul asta pe versiunea asta.

Prin mai 2005 , a fost frumos , spoturi , tradeuri , seturi etc. wars , am avut de toate , un server care era pot zice care era la fel era dexu , dar nu se compara cu linkmania.

Foarte frumos era , poate si din cauza ca eram incepatori si cand esti incepator parca e mai frumos un joc.

Cand ma miram de cineva , wow ce set are , wow ce aripi si mergeam prin lorencia si un bk in set rd omora un goblin de invazie ^_^

Serverul 97D s-a inchis cu mult timp inainte. A fost frumos ! ;;)

Link to comment
Share on other sites

Guest Kamikaze

pe mine m-a "stricat" el cu tehnica dupatului cam prin ianuarie sau februarie 2006 :))

inca erau vremurile frumoase atunci, parca pe vremea aia isi luase si zabin gm-ul...si lance inca isi crestea adminul. a da, parca si kazmo mai era la datorie. good people ^_^

Link to comment
Share on other sites

si Lance nu a apucat sa dea rr pe admin =((

trist ...don't cry emo-kid ...

A fost frumos...

Locul unde a inceput totul pentru mine (in leg cu mu online)

Locul unde am aflat ca satanul este un fel de pet...nu cum credeam eu ca sunt aripioare mici :((..si i-am zis unuia da si mie aripi mici :D

Nu este nimic ...decat un nou inceput :beer:

Link to comment
Share on other sites

trist ...don't cry emo-kid ...

A fost frumos...

Locul unde a inceput totul pentru mine (in leg cu mu online)

Locul unde am aflat ca satanul este un fel de pet...nu cum credeam eu ca sunt aripioare mici :((..si i-am zis unuia da si mie aripi mici :D

Nu este nimic ...decat un nou inceput :beer:

de cand au aparut astia ca tn s-a stricat tot farmecul :-j

@ pe db 1 aveam un char pe nume Limbake si nu am apucat sa ii dau rr stiu ca la lvl 200 am stat vreo 2 luni sa il scot din losttower (fono) , atunci jucam cu tovarasii de la o sala din bucuresti (berceni-resita) cand mergeam o satra de "flacai" prin davias si omoram cu " sfintzi " (evil spirit) si 1 tov care avea lvl 170 si avea hell-fire ii omora dintr-o bucata erau uimiti toti voiam sa fim asa... primul quest care a durat cateva saptamani cred ... imi daduse un mg mare prin lorencia ( era un lag infernal cand era BC/DS ) . Daviasul , la iesire erau numai handralai mari si eu ma uitam socat la ei . Noria era piata serverului . In arena toata lumea la party frumos majoritatea on , bancuri , muzica , kestii , prietenii. Aqm toti "copii " majoritatea playerilor , dupe , vanatoare , hack`s , cand era bless`ul in putere pe 97d . Primele seturi primite Legendary lk dsr dd si black dragon lk dsr ref , cateva mok`uri , AA-staffuri de la un "om care voia sa se lase / prieten " si mi-a spus sa nu le vand decat pe 2000 de jwl`s . Cam atat ... incep sa va plictisesc :D ma apuca melancolia. :naughty:

edit: forumul l-am descoperit cand mi-am bagat net acasa , nu stiam de el :D (nu stiam nici cei ala forum , dar ma bateau la cap aia de prin joc sa intru pe forum sa cumpar nuj ce iteme/aripi )

Link to comment
Share on other sites

pe db1 am avut un bk care l-am adus pana pe la lvl 326 si apoi l-am lasat unui necunoscut. cand am aflat ca urma rr la db am incercat sa intru dar am aflat ca el luase 30 zile suspend pe bk ca a cerut party si a pretins ca e admin, asa ca nu l-am mai vazut :(

tot acolo am aflat ca satanu nu se poate repara cu ciocanu sau la shop :D

a fost frumos cat a durat, db1 + db2, in rest nimic :)

Link to comment
Share on other sites

de cand au aparut astia ca tn s-a stricat tot farmecul :-j

@ pe db 1 aveam un char pe nume Limbake si nu am apucat sa ii dau rr stiu ca la lvl 200 am stat vreo 2 luni sa il scot din losttower (fono) , atunci jucam cu tovarasii de la o sala din bucuresti (berceni-resita) cand mergeam o satra de "flacai" prin davias si omoram cu " sfintzi " (evil spirit) si 1 tov care avea lvl 170 si avea hell-fire ii omora dintr-o bucata erau uimiti toti voiam sa fim asa... primul quest care a durat cateva saptamani cred ... imi daduse un mg mare prin lorencia ( era un lag infernal cand era BC/DS ) . Daviasul , la iesire erau numai handralai mari si eu ma uitam socat la ei . Noria era piata serverului . In arena toata lumea la party frumos majoritatea on , bancuri , muzica , kestii , prietenii. Aqm toti "copii " majoritatea playerilor , dupe , vanatoare , hack`s , cand era bless`ul in putere pe 97d . Primele seturi primite Legendary lk dsr dd si black dragon lk dsr ref , cateva mok`uri , AA-staffuri de la un "om care voia sa se lase / prieten " si mi-a spus sa nu le vand decat pe 2000 de jwl`s . Cam atat ... incep sa va plictisesc :D ma apuca melancolia. :naughty:

edit: forumul l-am descoperit cand mi-am bagat net acasa , nu stiam de el :D (nu stiam nici cei ala forum , dar ma bateau la cap aia de prin joc sa intru pe forum sa cumpar nuj ce iteme/aripi )

@sau aia care impart dupe p linkmania :-j

Link to comment
Share on other sites

Dupa cum se vede, 97d e aproape mort. Cativa au prins o perioada destul de maricica din acest db, altii mai putin.

Topicul acesta este pentru a imparti cu ceilalti, daca doriti, impresii despre: ce a fost pe 97d, despre timpul petrecut pe acesta (calitatea si experientele traite), bla bla...

So, who`s first :)?

Daca moderatorii cred ca va isca cearta, sa-l inchida.

Daca se pastreaza o limita a bunului simt, nu ar strica sa fie pinned. La fiecare sfarsit de db, un mic topic pentru impartasirea impresiilor.

felicitarile mele ,ptr acet topic deschis,

ptr mine a fost cel mai bun server si asa linkmania sa ridicat, cu mai muti pleieri si jucatori cu acest server 97, sincer pacat ca sa inchis :(

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...