Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest teko4mu

[Amanat]Bulan Event (<ce nume a gasit si-asta)

Recommended Posts

hai ca propun eu un event..

cine ghiceste la ce ora revine srw on primeste 2 peste cap.. ce zici de asta ? :D

alt event cel care stie cine a cauzat aceasta problema cu denaturarea DB ului si resetarea prematura a multor caractere ia si el ca premiu 2 peste cap..

Serveru e jos si multe alte probleme importante si voi va ganditi la event pe un server de mu inexistent ??

ma fratilor .. se apreciaza ideea de event .. dar hai sa jucam fotbal pe luna... sper sa intelegi aluzia..

hai sa propun eu un event cine mai maraie in acest post ii da lu Crys 1000 peste cap

e un event fain :)

si Crys uitate la data cand a fost postat ... INAINTE DE DOWN SERVER

soo.. stop beeing smart >.<

Link to comment
Share on other sites

Eventul la care m-am gandit se numeste Bulan Event :) pare ca suna urat , dar asteptati informatiile...

Un admin/gm organizeaza un find/race sau ceva, unde se vor califica 5 persoane, cele 5 persoane sunt inscrise la asa numitul Bulan Event, care se va tine devias 4. Acolo sunt 5 persoane, adminul/gm-ul au in inventar un numar de bokuri ales de el. Adminul/gm-ul intreaba pe rand fiecare caracter inscris ce va cadea din bokul respectiv, daca ghiceste are dreptul sa il ia . daca nu, toti au dreptul sa sara sa ia itemul respectiv.

Si asa mai departe

Astept pareri, multumesc!

pentru :beer: =)) =))

Link to comment
Share on other sites

nu prea agreem eventurile de tip drop, asta este echivalentul lui ... deci nu se va realiza prea curand

+ ca bok-urile ce le primim sunt limitate, nu ne permitem sa facem eventuri de genu :)

suna comic in prima faza dar ... dar nu se va face :(

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...