Jump to content
banditzel

Pareri...si iar pareri

Recommended Posts

Nu inteleg nimic...Serverul acesta este doar la inceput...si deja sute de plangeri...vanatorii si chestii...

Toti ziceau...vai...rr db ..totul o sa fie bine distractie ...vin playerii vechi ...o sa fie bine ca pe vremuri...fara d/c si fara dupe.

Deja multi incep sa foloseasca speed...si nu mai simt nimic din farmecul jocului.

Deja in ultimele 3 zile a fost o agitatie aici...Cazul Bonito...acum Traficante si DoubleX...pe care pun pariu ca o sa mai tin vreo 5 zile p la reevaluari ca pe ala il chema dragosh...

Chiar nu se poate juca corect...si sa fie totul bine?

Un efort nu se poate face?Uite un exemplu:

-vine cnv la tine p spot...incepe sa faca ks...chiar nu poti sa ii zici sa plece..trebuie neaparat sa nu il atentionez si sa ii arzi un suspend...sa se faca sute de plangeri...

Nu poate exista o zi fara plangeri ?

Toti umbla dupa vanatoare...de parca ar primi cv daca ar sta la vanatoare...sa astepte primul player sa ii dea pk ->poc plangere p forum=ban :|

Parca era un nou inceput...fara d/c si dupe si alte prostii ...deja au trecut cateva saptamani si totul merge cam pe dos..

Numai invidie...of off...Invidiosii pe alianta HONEY...ca ei fac dupe...ca il au pe ija aklo sau chestii dastea...Ca aia nu ies niciodata din casa...toti ii injura pe la spate ..!Treziti-va Lume e problema lor ce fac cu viata lor si nu aveti voi nici un drept sa ii judecati...dar ce sa zic.. ei au LOT-ul...deaia ii invidiaza toti..Munciti si voi si o sa il aveti si voi ...

Nici macar nu stiti cum sunt persoanele astea Garrone,boom,ija si deja ii judeca toti pushtii care abia au venit pe server...peste tot numai invidie de Honey...

Nevermind...oricum se va ajunge urat rau de tot aici cu atata vanatoare...

Daca exista vrun pic de realitate in ce am scris eu aici lasat si voi o parere un sfat sau nu stiu...

Respect, Bandit.

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...