Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

FLOW

>>> ! IMORTALS ! <<<

Recommended Posts

Sal all. Ami pare rau ca sa ajuns pana aici din cauza la un cs sa plece toti din guild.Daca acest Tykos, care la-ti ridicat atata in slavi a rupt aliantza nu cred ca trebuia sa fugim toti care incotro apuca. Inteleg, si eu asi vrea sa am mereu party sa cresc sa dau rr etc dar daca am ales acest guild de ce cand ajungem la greu il si parasim ??? In fine, fiecare e liber sa faca ce doreste dar ...... ramane doar un ,, dar ". :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Sal all. Ami pare rau ca sa ajuns pana aici din cauza la un cs sa plece toti din guild.Daca acest Tykos, care la-ti ridicat atata in slavi a rupt aliantza nu cred ca trebuia sa fugim toti care incotro apuca. Inteleg, si eu asi vrea sa am mereu party sa cresc sa dau rr etc dar daca am ales acest guild de ce cand ajungem la greu il si parasim ??? In fine, fiecare e liber sa faca ce doreste dar ...... ramane doar un ,, dar ". :tiphat:

... Nush cum a putut rupe tykos alianta... ori cum ma reapuc am 1 rr ^^ si lvl 370 :))

buna!

cine a refacut guilda pe S1?

Nu stiu alexa... cred ca escape... daca nu e facuta o refac eu :P :happy1:

@shadow esti un sclav mic :crazy:

p.s vreau 97D inapoi mai am 2 rr si dau full pe bk :))

Link to comment
Share on other sites

am jucat putin da m-am lasat ca n-am prea avut timp si cu cine sa joc...adica ca pe vremuri ...nopti pierdute la party si alte cele.acuma toti is morti dupa lvl.u te reapucasi?no more maps?:P

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...