Jump to content
George_Copos

Becali ramane in arest si de Paste

Recommended Posts

Guest stefteo21

omfg cum va puteti bucura pt asa ceva ? :|

De ce nu l-ar elibera ? sincer mie imi este indiferent... dar n-ai cum sa te bucuri ca omul e tinut pe nedrept acolo..

Link to comment
Guest stefteo21

Pai , spre exemplu , banii lui , averea lui , toate cele .

Tu crezi ca le-a castigat cinstit ?

Doar furt , furt si furt , si alte inselaciuni .

Sper sa ma insel , dar ... tare ma tem ca am dreptate . :)

:coffee:

PLEEEEEEAAAAAACCCCCAAAAAAAAAAAA BBBBBBAAAAAAAAAA DEEE AICIIII !!!!!

Pun pariu ca asemenea conceptii le ai de la taicatu ( tatii in general sunt mai rai :)) ) ca toti oamenii bogati sigur au furat si au inselat pe cineva !!!

Fugiii si te ascundeeee !!!

Link to comment

Pai , spre exemplu , banii lui , averea lui , toate cele .

Tu crezi ca le-a castigat cinstit ?

Doar furt , furt si furt , si alte inselaciuni .

Sper sa ma insel , dar ... tare ma tem ca am dreptate . :)

El a fost inchis pentru privare de libertate, nu pentru evaziune fiscala.

In plus n`ai de unde sa stii cum a facut banii aia. Poate i`a facut cinstit, poate i`a furat. Conteaza ca din banii aia "murdari" a ajutat foarte multe persoane.

Link to comment

:coffee:

PLEEEEEEAAAAAACCCCCAAAAAAAAAAAA BBBBBBAAAAAAAAAA DEEE AICIIII !!!!!

Pun pariu ca asemenea conceptii le ai de la taicatu ( tatii in general sunt mai rai :)) ) ca toti oamenii bogati sigur au furat si au inselat pe cineva !!!

Fugiii si te ascundeeee !!!

Nu , nu sunt de la tata (parintii mei sunt despartiti , ceea ce inseamna ca nu sunt des in preajma lui , doar de 2-3 ori pe sapt) . Bun , pe langa asta , tu ai vazut in ce s-a transformat fotbalul din ziua de azi ? Unii patroni ale unor echipe ajung sa deie "spaga" jucatorilor sau patronului echipei adversare ca sa castige . Cel putin asa ceva am auzit la TV in urma cu 3 ani , sau ceva de genu , cand Becali a incercat o manevra dinasta . Fie ce-o fi :-j .

El a fost inchis pentru privare de libertate, nu pentru evaziune fiscala.

In plus n`ai de unde sa stii cum a facut banii aia. Poate i`a facut cinstit, poate i`a furat. Conteaza ca din banii aia "murdari" a ajutat foarte multe persoane.

Aici ai dreptate . A facut destule cu banii aia :) .

' date='Apr 17 2009, 17:59' post='3723810']

ceva dovezi?

Am zis sper sa ma insel , nu am spus ca sigur i-a facut din furt . #-o

Anyway , scuze daca nu am fost inteles de la inceput .

Link to comment

Si care e problema ta ca am eu doar 14 ani ?

Ne bucuram ca ai tu mai multi .

Nu e nici o problema!

Si eu am avut varsta aia!

Dar la varsta aia nu imi permiteam sa arunc cu rahat intr`o persoana fara sa am motive intemeiate ("Cel putin asa ceva am auzit la TV in urma cu 3 ani , sau ceva de genu , cand Becali a incercat o manevra dinasta.")

Link to comment

O luna fara familie tot una e, nu?

O luna in care nu te uiti la tv, nu te plimbi, nu faci nimic, tot una e, nu? #-o

Cand va vad pe unii ce gandire puerila aveti... :dooh:

asa Oana fii rea >:)

# in rest ca sa zic , pentur un om care si-a facut dreptate (stric vorbind de cazul din prezent) merta sa stea macar de paste cu familia , sau Politiei Romane i-a fost frica ca se suie in Maibach si o taie in Austria ? :))

Link to comment

Nu e nici o problema!

Si eu am avut varsta aia!

Dar la varsta aia nu imi permiteam sa arunc cu rahat intr`o persoana fara sa am motive intemeiate ("Cel putin asa ceva am auzit la TV in urma cu 3 ani , sau ceva de genu , cand Becali a incercat o manevra dinasta.")

Nu am aruncat cu rahat . Chiar deloc :) . Si nici n-am vorbit "agresiv" (adica sa nu ma las , tot eu sa fiu cu nasu pe sus , ca am dreptate) . Eu am spus , nu cred ca Becali nu a furat , chiar daca nu foarte mult . Ceva manevre tot a facut :| . Nu stiu ce sa zic , da in Romania greu faci o avere care e cat a lu' Becali , in mod cinstit . :)

Las , sa fim noi sanatosi , in rest , sa isi vada de treaba lor :) .

Link to comment

Nu am aruncat cu rahat . Chiar deloc :) . Si nici n-am vorbit "agresiv" (adica sa nu ma las , tot eu sa fiu cu nasu pe sus , ca am dreptate) . Eu am spus , nu cred ca Becali nu a furat , chiar daca nu foarte mult . Ceva manevre tot a facut :| . Nu stiu ce sa zic , da in Romania greu faci o avere care e cat a lu' Becali , in mod cinstit . :)

Las , sa fim noi sanatosi , in rest , sa isi vada de treaba lor :) .

"Doar furt , furt si furt , si alte inselaciuni ."

Astea sunt cuvintele tale.

Link to comment

FREE GIGI

Pai , spre exemplu , banii lui , averea lui , toate cele .

Tu crezi ca le-a castigat cinstit ?

Doar furt , furt si furt , si alte inselaciuni .

Sper sa ma insel , dar ... tare ma tem ca am dreptate . :)

o fi el becali taran cand se da in spectacol pe la tv

poate a furat, dar a si dat bani cu sacul oamenilor si pe la manastiri

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...