Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

MoarteSubita

UntoucH

Recommended Posts

SudenDeath GM

New server -new guild, eu sper sa ne intelegem toti (cu care se poate) cei de pe 97d care sunt mai vechi ma stiu m-am gandit sa fac acest guild ca pe celalalt server au tot rupt guilde si nu a tinut nimic calumea lumea buna a disparut si tot asa....

Va astept cine vrea sa intre cu mare placere! :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Indiferent daca mai joaca sau nu,e o rusine sa refaci o guilda,care nu ai nici o legatura cu ea .

Esti un fel de avocat, daca omu nu a stiut k a mai fost guilda facuta de altcineva, eu joc pe link de pe primu db, si nu am vzt guilda asta la HeroiNa, mi se pare ciudat, in fne, deviez

Ontoppic: bft cu guilda SuDen

Link to comment
Share on other sites

' date='Apr 14 2009, 00:09' post='3704896']

Esti un fel de avocat, daca omu nu a stiut k a mai fost guilda facuta de altcineva, eu joc pe link de pe primu db, si nu am vzt guilda asta la HeroiNa, mi se pare ciudat, in fne, deviez

Ontoppic: bft cu guilda SuDen

Mersi frumos :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Te bagi in seama aiurea,de dragul de a te afirma .

Ca sa sti ce-i bunul simt tre sa fi avocat ?

Sa fiti sanatosi .

imi pare rau, acuma ce vrei sa fac ...a fost, a fost e scrisa altfel alt gm am uitat ca el a fost gm dar acum vrei sa te certi cu mine la topicu guildei, pentru chestia asta, scuza-ma dar ce te deranjeaza?

Si inca ceva te rog nu te mai baga cu comentarii deastea la mine in topic te rog frumos daca intelegi de buna voie si esti OM

Bafta

Link to comment
Share on other sites

imi pare rau, acuma ce vrei sa fac ...a fost, a fost e scrisa altfel alt gm am uitat ca el a fost gm dar acum vrei sa te certi cu mine la topicu guildei, pentru chestia asta, scuza-ma dar ce te deranjeaza?

Si inca ceva te rog nu te mai baga cu comentarii deastea la mine in topic te rog frumos daca intelegi de buna voie si esti OM

Bafta

Nu am io treaba ce guilda ai facut tu,credeam ca ai vre-o legatura cu vechiul unTouch si de aia te'am intrebat .

Hai bafta .

@Jupane,iti plang copii .

Link to comment
Share on other sites

tu da:))

jupane tu cred ca nu ai vazut nimic... #-o

@ gl & hf

prietene tie ce nu-ti convine? ce sunt figurile astea pe voi ma am facut topic la guild sa intervina tot amaratu sa faca pe aici harababura, ia vedeti'va de treburi si mai lasati pe altii in pace :-?

Link to comment
Share on other sites

tu da:)) ERA O MICA "GLUMA"

jupane tu cred ca nu ai vazut nimic... #-o AM DREPTATE, DESI NU PREA ARE LEGATURA CU TOPICUL , SRY

@ gl & hf MA REPET GL &HF

prietene tie ce nu-ti convine? ce sunt figurile astea pe voi ma am facut topic la guild sa intervina tot amaratu sa faca pe aici harababura, ia vedeti'va de treburi si mai lasati pe altii in pace :-?

B) :-j :hail:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...