Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest DigitalAssassin

Carcotasu [Volumu2]

Recommended Posts

Guest DigitalAssassin

Al doilea print :photo: pe care il aduc este acesta:

http://img216.imageshack.us/my.php?image=screen040821310007.jpg

Player :box: Admin

Auzi mai tata ce zice domnul acela care vorbeste pe global.....

Ca vo da pe la gura pe 5soul's...special lu Undead ala! :right: esti cool domnu Adminu! =))

Si no comment! glumele dumneavoastra sunt cool :| basca jos :tiphat:

Same rules for ALL! SPecial for ADMINS!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Al doilea print :photo: pe care il aduc este acesta:

http://img216.imageshack.us/my.php?image=screen040821310007.jpg

Player :box: Admin

Auzi mai tata ce zice domnul acela care vorbeste pe global.....

Ca vo da pe la gura pe 5soul's...special lu Undead ala! :right: esti cool domnu Adminu! =))

Si no comment! glumele dumneavoastra sunt cool :| basca jos :tiphat:

Same rules for ALL! SPecial for ADMINS!!!!!

alo, domnu

1.tu stii ce este aia acuzatie nefondata sau dezinformare ?

unde este restul ? unde este discutia de pe global ( post-urile ) ?

2. de ce interpretezi ce a scris acel gm ? de ce nu iei ca atare? ... daca tot ai uitat sa postezi contextul .

vad ca a aparut o noua specie care jigneste si acuza adminii la prima ocazie care se iveste .

Mai mult, ii baga pe toti in aceasi oala ca apoi sa zica ca nu a acuzat pe nimeni, vorveau si ei la modul general .

Macar de ar fii fondate acuzatiile alea ( sutinute de dovezi complete , nu doar ce aleg ei )

Abia la sfarsit mi-am dat seama ca ai postat de pe un cont facut in 10-04-2009 .

Ce sa mai zic ?

Link to comment
Share on other sites

Guest DigitalAssassin

alo, domnu

1.tu stii ce este aia acuzatie nefondata sau dezinformare ?

unde este restul ? unde este discutia de pe global ( post-urile ) ?

2. de ce interpretezi ce a scris acel gm ? de ce nu iei ca atare? ... daca tot ai uitat sa postezi contextul .

vad ca a aparut o noua specie care jigneste si acuza adminii la prima ocazie care se iveste .

Mai mult, ii baga pe toti in aceasi oala ca apoi sa zica ca nu a acuzat pe nimeni, vorveau si ei la modul general .

Macar de ar fii fondate acuzatiile alea ( sutinute de dovezi complete , nu doar ce aleg ei )

Abia la sfarsit mi-am dat seama ca contul de pe care ai postat este facut in 10-04-2009 .

Ce sa mai zic ?

Nu este o acuzatzie.....pur si simplu am postat pentru ca simtzeam nevoia sa postez! de asat am ales sectiunea diverse...si am ales si numele postului Carcotasu.... :crazy: :hello: noh acuma sper ca nu teai aprins...si o sa imi tzii pica!... credeam ca aici pot posta aproape orice legat de MuOnline S1..... special Player to Player.....

Sunt new user linkmania B) :cool2:

Link to comment
Share on other sites

Nu este o acuzatzie.....pur si simplu am postat pentru ca simtzeam nevoia sa postez! de asat am ales sectiunea diverse...si am ales si numele postului Carcotasu.... :crazy: :hello: noh acuma sper ca nu teai aprins...si o sa imi tzii pica!... credeam ca aici pot posta aproape orice legat de MuOnline S1..... special Player to Player.....

Sunt new user linkmania B) :cool2:

deci pot sa postez si eu bucatele din ce scrii tu in joc si sa le interpretez , nu ?

Link to comment
Share on other sites

Nu stiu care scria pe global, dar eu ii mai ziceam cateceva. Ba da mai aveti si tupeu dupa ce ca sunteti nesimtiti. Va intreaba omul de sanatate, daca aveti intrebari, de vreun event si voi il luati la misto. Da crezi ca noi suntem prosti sa tacem din gura? o_O Te inseli.

Si pentru cei care au vreo divergenta cu mine legat de ce s-a intamplat aseara, cand esti om cu mine, sunt asemenea si eu. Cand nu, foarte bine, legea talionului.

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...