Jump to content
Guest equus

A murit soţia manelistului Florin Salam

Recommended Posts

se pare ca Dumnezeu nu iubeste manelistii..

Ceva mai prostesc nu puteai spune . Se vede ca unii dintre voi inca nu ati experimentat anumite etape ale vietii si tin sa te anunt ca moartea unui apropiat este ceva de nedescris si chiar daca nu am experimentat sunt aproape sigur ca este mult mai dureros decat moartea ta, nu conteaza ca esti manelist ,rocker etc ...

Link to comment

Ceva mai prostesc nu puteai spune . Se vede ca unii dintre voi inca nu ati experimentat anumite etape ale vietii si tin sa te anunt ca moartea unui apropiat este ceva de nedescris si chiar daca nu am experimentat sunt aproape sigur ca este mult mai dureros decat moartea ta, nu conteaza ca esti manelist ,rocker etc ...

asa e , toti traiesc in familia mea pana si stra-stra bunicii mei ce au 124 si 121 de ani..

Link to comment

L-au ajuns blestemele si pasta. Mai bine murea Salam decat ea.

Daca taceai filozof ramaneai!

se pare ca Dumnezeu nu iubeste manelistii..

R.I.P.

Valabil si pentru tine!

Nici intr`un moment ca acesta nu puteti sa fiti si voi OAMENI?

Link to comment

Sa putrezeasca in mormant, rest in crap ! :crazy:

vreau stiri cu ozn-uri nu cu morti alea unor manelisti thank you good luck bye

poate iti vei da seama de ce prostie ai scris aici

poate o sa rada si altii de tine vreodata cand vei fi una cu pamantul #-o

om prost. punct si virgula

Link to comment

cei care ati postat aiureli si faze de toata jena se vede ca nu aveti bun simt, cei 7 ani de acasa si nu in ultimul rand CARACTER DE OM! sunteti niste gunoaie dupa parerea mea...

ON: pacat de ea a fost tanara.Tot mai des aud ca la 20+ ani a facut infarct,sau accident de masina... trist! Nu se stie cand e ultima zi asa ca tre sa ai grija ce faci tot timpul.

Link to comment

se pare ca Dumnezeu nu iubeste manelistii..

R.I.P.

Sa putrezeasca in mormant, rest in crap ! :crazy:

vreau stiri cu ozn-uri nu cu morti alea unor manelisti thank you good luck bye

Am citit tot topicul si nici o dobitocenie nu a iesit la iveala inafara de a le voastre. Nu stiti ce inseamna sa moara cineva apropiat voua. Mie mi-a murit tatal cand aveam 12 ani si este ingrozitor, nu doresc nimanui sa traiasca o astfel de drama in viata.

O.T. : Nu ascult manele de nici o forma, insa totusi a murit un om . Sa se odihneasca in pace, si sa ii fie tarana usoara.

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...