Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

{Strik3}

Dark Lord

Recommended Posts

Trebuie cumva sa se poata face rost de spirit of dark horse mai usor , macar cateva sa apara pe server pentru ca cei DL sa le cumpere de la ceilalti playeri.

Este aproape imposibil de jucat fara... calu este un mare avantaj al DL-ului si pe langa faptu ca nu mai are FireScream si dreptul la cal ne este luat pana la cateva resete necesare pt kalima6 / icarus (drakani rosii..)

Pana acum nu i-am simtit lipsa dar deja de la lvl 320+ ma simt cam blocat si nu mai pot creste singur sub nici o forma..e nevoie de o schimbare.

Ideea ar fi ca un admin sa faca rost cu charu editat de cateva spirit of dark horse si sa le dea ca premiu la un event.

Spirit of dark raven am gasit dar imi este inutil...calul e miezu :(

Link to comment
Share on other sites

Guest [Raven]

:readthis: Mare dreptate... DL e foarte dejavantajat pe versiunea asta ( nici spoturi punctiforme, nimic care sa avantajeze si DL putin). Ar fi cazul ca adminii sa " think more abaut " ca asa nu vad rostul noului server cu dl, aceiasi mancare de peste, tot un server unde caracterele istorice isi fac prezentza in cea mai mare masa a utilizatorilor... Fara Cal DL este dependent de party... ceea ce nu este corect!!! :readthis:

Link to comment
Share on other sites

Guest [Raven]

Nici nu suntem bagati in seama... fain asa... sa tot scrii sugestii...macar sa primesti un rasuns... mda =((

Link to comment
Share on other sites

Guest Despe

Foarte buna ideea .... nu avem cum sa crestem singuri. Daca ar cadea dark spirit horse din box ..ar fi perfect ... nu ar mai trebui sa faca event :)

Mare dreptate... DL e foarte dejavantajat pe versiunea asta ( nici spoturi punctiforme, nimic care sa avantajeze si DL putin). Ar fi cazul ca adminii sa " think more abaut"

o zis tot :banghead::banghead::banghead:

Link to comment
Share on other sites

Foarte buna ideea .... nu avem cum sa crestem singuri. Daca ar cadea dark spirit horse din box ..ar fi perfect ... nu ar mai trebui sa faca event

Nici chiar din box ca ar avea toti pe server si n-ar mai fi nimic special de capu lui :))

Daca s-ar baga ca premiu la event n-ar mai trebuii serveru modificat in niciun fel.. si s-ar scapa de o munca in plus :P

In fine.. nu cred ca ne ia cineva in serios :)..who gives a fuck

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...