Jump to content
eleodor

Orasul perfect?

Recommended Posts

La purificat? Ce sunt eu, statie de epurare a apei? :blink:

Esti tare, ai facut o compunere demna de nota 10, ar trebui sa o citesti la ora de romana, poate iti mai repari media :> Sa purificam in continuare: n-o sa ma duc in fiecare zi a primaverii ca sa imi iau "doza" de relaxare de care am atat de multe nevoie. Corturi de prim-ajutor din loc in loc? Vara trecuta am vazut 2 in tot orasul. Bucuria de a vedea plozi care alearga de colo-colo si urla, de toamna nu mai zic nimic. Mai bine ziceai si tu ruginiu in loc de maroniu (a, da, suntem la statia de epurare).

@Lemonade: incearca si tu sa vizitezi padurea, nu vezi ce frumoasa e? Parca e vazuta prin mintea mea in clasa a 4a cand faceam compuneri despre anotimpuri :wub:

Nu mai bine te reapuci de silk? Ca vad ca prin padure nu ai mai dat de ceva timp. Fiecare om isi petrece timpul liber cum vrea, eu aleg de cele mai multe ori padurea. (mai ales vara)

E problema ta ca nu ai vazut corturi de prim-ajutor, insa eu nu stau sa vina corturile la mine. (iar incepem vechea discutie si nu e cazul)

Macar acei copii care se joaca se bucura de copilarie... < vezi sti tu care caz > Am cenzurat ca sa iti dai decat tu seama, pentru ca am bun simt.

Daca nu iti place orasul Pitesti, de ce vi si faci spam in topicul cu orasul perfect?

Btw, care e orasul tau preferat? ai unul?

Link to comment
Share on other sites

Lol,pai mi se pare normal ca oricine sa zic ca orasul in care a copilarit este cel perfect.Dar sincer mie nu prea imi plac orasele din RO, nu se compara cu altele cum ar fi NY,Paris,London etc.

Adevarata copilarie nu am petrecut-o in Pitesti, deci nu este si cazul meu, daca la mine te-ai referit.

Link to comment
Share on other sites

Nu mai bine te reapuci de silk? Ca vad ca prin padure nu ai mai dat de ceva timp. Fiecare om isi petrece timpul liber cum vrea, eu aleg de cele mai multe ori padurea. (mai ales vara)

E problema ta ca nu ai vazut corturi de prim-ajutor, insa eu nu stau sa vina corturile la mine. (iar incepem vechea discutie si nu e cazul)

Macar acei copii care se joaca se bucura de copilarie... < vezi sti tu care caz > Am cenzurat ca sa iti dai decat tu seama, pentru ca am bun simt.

Daca nu iti place orasul Pitesti, de ce vi si faci spam in topicul cu orasul perfect?

Btw, care e orasul tau preferat? ai unul?

Vezi ca iar ai probleme de gramatica, invata si tu unde sa pui doi de "i". Nu am facut niciun fel de spam, mi-am exprimat opinia fata de spusele tale (si mai ales fata de compunerea aia), nu cred ca scrie undeva ca nu am voie sa dau Quote la ce a scris un user. Daca ai citi cu atentie topicul ai vedea ca am raspuns in legatura cu orasele mele preferate si nu o sa stau sa repet pentru fiecare in parte.

Eu nu inteleg ce problema ai tu cu faptul ca eu am jucat SilkRoad - de fiecare data cand nu stii de ce sa te legi apelezi la Silk. Ti-e greu sa gandesti mai mult, sau ce? Sari de la o idee la alta...

@bogdaneL^^ - noi inca suntem in stadiul de a visa la orase ca cele enumerate de tine, din pacate. Sunt imposibil de comparat.

Link to comment
Share on other sites

Adevarata copilarie nu am petrecut-o in Pitesti, deci nu este si cazul meu, daca la mine te-ai referit.

Nu m-am referit in special la tine,m-am referit la cei care au zis ca orasul perfect este cel in care sau nascut si au copilarit.

@superstar stiu asta,Romania sa aibe orase ca alea mai trebuie sa treaca inca 100 de ani,dar asta e tara in care traim si noi o facem asa.

Link to comment
Share on other sites

Eu nu inteleg ce problema ai tu cu faptul ca eu am jucat SilkRoad - de fiecare data cand nu stii de ce sa te legi apelezi la Silk. Ti-e greu sa gandesti mai mult, sau ce? Sari de la o idee la alta...

Tac eu, ca vad ca berbecul din tine nu lasa sa-i fie patata "reputatia" .

Daca mai ai ceva de zis, te rog fa-o pe PM.

Nu trebuie sa vada toata lumea ce "berbec" esti tu.

EDIT: nu ai inteles? mai ai ceva de comentat fa-o pe PM !!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Tac eu, ca vad ca berbecul din tine nu lasa sa-i fie patata "reputatia" .

Daca mai ai ceva de zis, te rog fa-o pe PM.

Nu trebuie sa vada toata lumea ce "berbec" esti tu.

Acum te legi si de zodia mea, incredibil. Daca s-a ajuns pana aici, o sa am grija de-acum incolo inainte sa iti dau vreun quote.

Last post here.

Link to comment
Share on other sites

Te ocupi cumva cu fondurile si nu stiam ?:| Am primit cele mai multe fonduri pentru a investi in oras, din tara...

Pai numai cat am bagat in asfaltarea strazilor nu cred ca ati bagat voi in tot orasul. :P

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...