Jump to content
Fury

Castle Siege

Recommended Posts

pai pana acuma ai acuzat ca vi s-a dat d.c, sau ma rog.. ai insinuat ca guilda honey ar avea legatura cu d/c-urile care le-ati primit. astept un moderator sa verifice si sa spuna aici ce s-a intamplat, daca s-a intamplat. daca nu se adevereste ce spui te rog sa-ti ceri scuze.

speed nu foloseste nimeni de la noi din alianta :)

Link to comment
Share on other sites

Daca tot ai asa gura mare ca HONEY a dat d/c asunati responsabilitatea, roagal pe vDragos sa verifice logurile si daca nu este asa cum zici tu sa te astepti la un suspend mare si gras sa te poti linisti.

Si eu am luat vre-o 3-4 d/c... si nu am acuzat pe nimeni.

:blink: ma doare in cot , ca ai luat d/c .. nici nu te-am vazut pe harta :\ atunci cum iti explici , ca singuru nostru DL si cel mai mare bk au luat d/c in repetate randuri , fara nici o urma de lag? Hai Einstein , explica !

cat despre speed , doar cat am dat o raita prin tarkan si icarus acuma am surprins niste jucatori "de top" ca dau ca si cand ar fi full stats. Cred ca incep sa va filmez , ca prea ipocriti sunteti.Asta e ultimu meu post in acest thread la adresa acestor jucatori "antijoc" din guilda HONEY !

Link to comment
Share on other sites

:blink: ma doare in cot , ca ai luat d/c .. nici nu te-am vazut pe harta :\ atunci cum iti explici , ca singuru nostru DL si cel mai mare bk au luat d/c in repetate randuri , fara nici o urma de lag? Hai Einstein , explica !

cat despre speed , doar cat am dat o raita prin tarkan si icarus acuma am surprins niste jucatori "de top" ca dau ca si cand ar fi full stats. Cred ca incep sa va filmez , ca prea ipocriti sunteti.Asta e ultimu meu post in acest thread la adresa acestor jucatori "antijoc" din guilda HONEY !

recunoaste ca nu ai nici`o treaba cu cs`u si gata -_-

sincer nu am putut sa ma abtin cand vad cate acuzatii se aduc asupra noastra fara sa se ia masuri

Link to comment
Share on other sites

:blink: ma doare in cot , ca ai luat d/c .. nici nu te-am vazut pe harta :\ atunci cum iti explici , ca singuru nostru DL si cel mai mare bk au luat d/c in repetate randuri , fara nici o urma de lag? Hai Einstein , explica !

cat despre speed , doar cat am dat o raita prin tarkan si icarus acuma am surprins niste jucatori "de top" ca dau ca si cand ar fi full stats. Cred ca incep sa va filmez , ca prea ipocriti sunteti.Asta e ultimu meu post in acest thread la adresa acestor jucatori "antijoc" din guilda HONEY !

mai penibil de atat nici ca se putea...prea multe discutii si insinuari degeaba :banghead:

se pare ca unii dintre voi doar la asta sunteti buni

Link to comment
Share on other sites

:blink: ma doare in cot , ca ai luat d/c .. nici nu te-am vazut pe harta :\ atunci cum iti explici , ca singuru nostru DL si cel mai mare bk au luat d/c in repetate randuri , fara nici o urma de lag? Hai Einstein , explica !

cat despre speed , doar cat am dat o raita prin tarkan si icarus acuma am surprins niste jucatori "de top" ca dau ca si cand ar fi full stats. Cred ca incep sa va filmez , ca prea ipocriti sunteti.Asta e ultimu meu post in acest thread la adresa acestor jucatori "antijoc" din guilda HONEY !

Ce viteji sunteti pe forum cand e vorba sa faceti tot felul de acuzatii si in joc sunteti niste mielusei

PS:Numai gura-i de tine mai bine taci decat sa vorbesti tot felul de prostii fara sa ai dovezi

Arata-ne si noua printuri cu d/c de care tot zici ca ai primit sau du-te frumos la plangeri si posteaza daca esti capabil.Cand faci o acuzatie intai prezinta dovezi,daca nu ai dovezile(poze) necesare poti primi si un suspend pentru acuzatii nefondate.

Link to comment
Share on other sites

moderatorii,aveti de gand sa-i faceti ceva lui asta ? e singurul din 150 membri ai aliantei RAGE (cea de la CS) care acuza ,e clar ca omul e dus cu pluta ,verificati ce vreti voi,faceti-va treaba si sa vdm rezultatele. astept masurile ,multumesc.

Link to comment
Share on other sites

d/c-uri am luat si eu in timpul siegeului, np..si multi altii. gen jack, tyrexel, linu, etc. nu mai lansati acuzatii nefondate cum ca v-ar fi dat cineva d/c-uri intentionat. fair-play, nu?

felicitari, inca o data, tuturor.

Link to comment
Share on other sites

:blink: ma doare in cot , ca ai luat d/c .. nici nu te-am vazut pe harta :\ atunci cum iti explici , ca singuru nostru DL si cel mai mare bk au luat d/c in repetate randuri , fara nici o urma de lag? Hai Einstein , explica !

cat despre speed , doar cat am dat o raita prin tarkan si icarus acuma am surprins niste jucatori "de top" ca dau ca si cand ar fi full stats. Cred ca incep sa va filmez , ca prea ipocriti sunteti.Asta e ultimu meu post in acest thread la adresa acestor jucatori "antijoc" din guilda HONEY !

Ce sa-i faci, invidia este mare :hair:

Si eu am luat d/c de la lagul care se formase acolo, acum o sa te acuz pe tine

sau pe X, Y, :-?

Oricum FELICITARI la Alianta care a castigat :beer:

Link to comment
Share on other sites

' date='May 3 2009, 22:47' post='3778738']

pai pana acuma ai acuzat ca vi s-a dat d.c, sau ma rog.. ai insinuat ca guilda honey ar avea legatura cu d/c-urile care le-ati primit. astept un moderator sa verifice si sa spuna aici ce s-a intamplat, daca s-a intamplat. daca nu se adevereste ce spui te rog sa-ti ceri scuze.

speed nu foloseste nimeni de la noi din alianta :)

Boom, vrei sa iti demonstrez cu un print knd cineva de la voi din guild , intr-o conversatie pe mess, mi-a si k Cristal a dat rr cu speed? nu sunt genu ala sa ma agit p un joc, doar k nu are rost sa va mintit atata intre voi, knd cine a folosit speed :)

spre uimirea ta, cristal nu mai e la noi in guild de foarte mult timp.

tot spre uimirea ta, cel putin 5 playeri au dat rr cu speed. de ce nu sari de cur in sus si pentru aia?

nu fi nesimtit si vezi-ti de ale tale. si tu ai fost la mine in guild. te rog sa-ti pastrezi parerile pentru tine.

Link to comment
Share on other sites

spre uimirea ta, cristal nu mai e la noi in guild de foarte mult timp.

tot spre uimirea ta, cel putin 5 playeri au dat rr cu speed. de ce nu sari de cur in sus si pentru aia?

nu fi nesimtit si vezi-ti de ale tale. si tu ai fost la mine in guild. te rog sa-ti pastrezi parerile pentru tine.

Boom mai inteles total gresit, doar atata am vrut sa mentionez , k si Cristal a dat rr cu speed, si eu stiam k a fost la voi in guilda, doar atata , pt k toti il aparati si chesti de genu, acuma am gresit, nu am stiut k el numai este in guild la tine , imi cer scz k am acuzat gresit, a fost e :error: , pt k eu numai activez de cv timp, si nici nu ma bate gandu sa imi mai manc nervi cu acest joc:)

Link to comment
Share on other sites

Felicitari Honey, mi-a placut cum ati jucat ca o echipa, chiar daca RAGE a fost ca o hoarda infuriata, din pacate a cam lipsit organizarea in tabara noastra. Si cum ca si SM mi-am luat-o in gura de numai pe jos stateam, m-am suparat si am facut BK. Deci domnilor ne vedem in curand la colt mwahahaha :P

Pentru restul, nu a fost sa fie de data asta, lasati acuzele si hai la organizare ca nu au intrat zilele in sac. Pica ei pana la urma :P

Link to comment
Share on other sites

Felicitari Honey, mi-a placut cum ati jucat ca o echipa, chiar daca RAGE a fost ca o hoarda infuriata, din pacate a cam lipsit organizarea in tabara noastra. Si cum ca si SM mi-am luat-o in gura de numai pe jos stateam, m-am suparat si am facut BK. Deci domnilor ne vedem in curand la colt mwahahaha :P

Pentru restul, nu a fost sa fie de data asta, lasati acuzele si hai la organizare ca nu au intrat zilele in sac. Pica ei pana la urma :P

nici chiar o hoarda infuriata :) dl-ii si-au facut treaba foarte bine. ne-a luat ceva timp pana sa ne prindem de faza :) singurul care nu prea avea nici o treaba cu cs-ul a fost neamzzu dupa parerea mea. se ducea la switch-uri in loc sa-si vada de coroana :)

abea astept sa vad cum va organizati cs-ul asta :D succes ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest Blader_Slayer

ahaha in ce alianta e pixu ??? va astept la cs sambata organizati-va bine

e la mine :> , unde ai fost cs`ul trecut ca nu te`am vazut :whistle: , btw inainte sa dai rr dam un duel :> ?

Link to comment
Share on other sites

Guest Blader_Slayer

dam blader inainte sa dau rr iti dau eu pm oricum mai dureaza ceva....am fost plecat de acasa cs'u trecut

astept astept :>

Link to comment
Share on other sites

Guest Fyre

Royal Gard crezi ca dak ti-ai bagat 1k viatza crezi ca poti sa faci fatza playerilor care stiu cu adevarat CS =)) ma tu altceva nu stii decat sa iti bagi hp ca noobu sa nu mori :)) dupa cum ziceam nu o sa treaca prea mult timp si o sa te lasi la mana ta ca si pe BETA :))

O zii buna ! :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Royal Gard crezi ca dak ti-ai bagat 1k viatza crezi ca poti sa faci fatza playerilor care stiu cu adevarat CS =)) ma tu altceva nu stii decat sa iti bagi hp ca noobu sa nu mori :)) dupa cum ziceam nu o sa treaca prea mult timp si o sa te lasi la mana ta ca si pe BETA :))

O zii buna ! :tiphat:

yui mai bine te-ai abtine in legatura cu war/duel/cs ....

ps: la cs nu rezolvi nimic sigur nu vad ce rost ar fi avut reply asta ...

si pe beta mi-a dat mie bk cand avea 3 rr (era 1st BK pe atunci) si cum sunt foarte comod nu prea am jucat ...

Link to comment
Share on other sites

Royal Gard crezi ca dak ti-ai bagat 1k viatza crezi ca poti sa faci fatza playerilor care stiu cu adevarat CS =)) ma tu altceva nu stii decat sa iti bagi hp ca noobu sa nu mori :)) dupa cum ziceam nu o sa treaca prea mult timp si o sa te lasi la mana ta ca si pe BETA :))

O zii buna ! :tiphat:

copile mie greatza sa`ti raspund la aberatii , dar o sati fac pe plac ... eu bag unde cum stiu si fac ce pot , nu ma dau jucator ca nu sunt ,dar nici 1 din voi nu e :tiphat: , ciudat cum s`au luat toti dupa prostia mea cu hp :-?

iar de "spartanii" cu care mi te lauzi ... :coffee::coffee::coffee:http://img16.imageshack.us/my.php?image=3002n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...