Jump to content
Fury

Castle Siege

Recommended Posts

in loc sa citesti si sa inveti putin,sa pui niste intrebari sau sa discuti despre strategie,atac,aparare , plusuri ,minusuri etc , tu ai remarcat exact ce ma asteptam ,pastila care am aruncato la misto. esti OK mane ;)

Link to comment
Share on other sites

in loc sa citesti si sa inveti putin,sa pui niste intrebari sau sa discuti despre strategie,atac,aparare , plusuri ,minusuri etc , tu ai remarcat exact ce ma asteptam ,pastila care am aruncato la misto. esti OK mane ;)

GG oricum HONEY,frumos CS,pacat ca neamzzu e neamz pe bune :clap: :clap:

Link to comment
Share on other sites

ulise,nu stau eu dupa tine,cand ai tu chef..am sa caut si un print in care imi zici ca nu am voie sa postez ca am 99..inchide topicul,rog maine un alt moderator sa deschida ca sa dau un reply.

Pentru ceilalti,adverasi dificili,felicitari pentru lupta,ne vdm la cs urmator.

Little man ^^

Cauta n poze , dupa ce ai fost prins cu dupe mai aveai si tupeul sa te trec atunci , din momentul ce toata lumea se plangea.

Anw: care alti adversari dificili , ca numai alianta noastra era :mellow: , de 4 ori am pus sigiliu . Mai erau alti adversari dificili.

Mai exact RAGE si Sicily erau la datorie si cativa din Glamour

Link to comment
Share on other sites

GG oricum HONEY,frumos CS,pacat ca neamzzu e neamz pe bune :clap: :clap:

Habar'nai ce zici n00b #-o

Iar tu garrone nu esti altceva decat un bou.Daca vroiam , va impiedicam pe voi sa distrugeti statuiele si sa intri in castel.Dar am zis sa ne incercam norocu ... dar nu s-a putut.dc?vezi cateva dintre motive exemplificate putin mai sus in thread.altele , s-au discutat in guild. oricum asta nu e treaba voastra.De la inceput si pana acum ati castigat castelu doar pe manevre si cheat-uri!

Link to comment
Share on other sites

ulise,incepe show-ul cu tine ca nu mai tine. "adversari dificili" - alianta RAGE desteptule, cine altcineva...

Jester lectii de CS live.

Vad ca eziti sa iti aperi colegii pe care i-am acuzat de speed.multumesc pentru confirmare

Ne vedem sambata viitoare.

Link to comment
Share on other sites

Vad ca eziti sa iti aperi colegii pe care i-am acuzat de speed.multumesc pentru confirmare

Ne vedem sambata viitoare.

Vrei un glontz pe datorie ? Slabutzi mai suntetzi!!! :bananadance2:

Link to comment
Share on other sites

Little man ^^

Cauta n poze , dupa ce ai fost prins cu dupe mai aveai si tupeul sa te trec atunci , din momentul ce toata lumea se plangea.

Anw: care alti adversari dificili , ca numai alianta noastra era :mellow: , de 4 ori am pus sigiliu . Mai erau alti adversari dificili.

Mai exact RAGE si Sicily erau la datorie si cativa din Glamour

Altul care isi uita lungul nasului. Te-ai vazut in RAGE bine, pupat de toti in fund, si acum zici doar : "RAGE si Sicily erau la datorie si cativa din Glamour"?

Mai tii minte cand imi atrageai mie atentia ca ce treaba am eu cu HH?

Mi-ar fi rusine sa mai folosesc numele asta daca as fi in locul tau.

Link to comment
Share on other sites

Guest jeffry

Altul care isi uita lungul nasului. Te-ai vazut in RAGE bine, pupat de toti in fund, si acum zici doar : "RAGE si Sicily erau la datorie si cativa din Glamour"?

Mai tii minte cand imi atrageai mie atentia ca ce treaba am eu cu HH?

Mi-ar fi rusine sa mai folosesc numele asta daca as fi in locul tau.

dc va certati nush oricum inafara de 5-6 nu au miscat la cs asta :) pana nu ne organizam cum trb nu o sa luam castelul :beer:

gg honey :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Pt toti "idolii" nostrii :)) imi pare rau baietiei . Voi ramaneti in continuare cu acuzele si etc.. noi ca intotdeauna cu , Castelul :bananadance2: asta este viatza !

O zii buna :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

da da frumos cs gg honey....am lipsit si la cs'u de saptamana asta dar o sa fiu prezent la urmatorul sa vedem ce o sa fie

gg bogz am auzit k ai fost baza:P

O, daaaa... numa bine mai cresc si eu putin sa pot sa rup cateva funduri.

E adevarat, sambata asta era varza dar s-au descurcat baietii.

Frumos CS, GG lume

:beer:

Link to comment
Share on other sites

Altul care isi uita lungul nasului. Te-ai vazut in RAGE bine, pupat de toti in fund, si acum zici doar : "RAGE si Sicily erau la datorie si cativa din Glamour"?

Mai tii minte cand imi atrageai mie atentia ca ce treaba am eu cu HH?

Mi-ar fi rusine sa mai folosesc numele asta daca as fi in locul tau.

Ce ti-am mai facut eu tie ^_^

Stii bine ca n-am plecat , a spart bogz guilda , ce era sa fac , daca nmzu a refacut guilda..

Eu am fost domn cu tine , nu ti-am zis nimic .... :|

Eu n-am tupeu , joci de cateva lunipe srv si in hh 2-3 saptamani , cine are acu tupeu ?

N-am tradat pe nimeni ;) pana acu eram 'prieteni' si acu simti aerul din piept

Link to comment
Share on other sites

Inca un cs castigat prin manevra de catre honey , poate da intradevar nu am dovezi , dar dragii mei .. prea multe ... dar muuult prea multe coincidente.Sa imi explice si mie cum de dl-ul nostru (al 2 lea dupa sv) a luat 5 d/c la rand fara sa aiba macar "requst timeout" ? nu vi se pare cam dubios ? si mai sunt si altii in aceasi siuatie Altceva ...

in mintea ta bolnava honey a castigat si tura asta cu manevre. ai dreptate :))

cum poti sa ai tupeul sa spui ca am castigat cu manevre cand numa eu te-am dat jos de vreo 5 ori avand in vedere ca tu ai aproape 2 rr si eu sunt non rr... cadeai ca gaina.

Little man ^^

Cauta n poze , dupa ce ai fost prins cu dupe mai aveai si tupeul sa te trec atunci , din momentul ce toata lumea se plangea.

Anw: care alti adversari dificili , ca numai alianta noastra era :mellow: , de 4 ori am pus sigiliu . Mai erau alti adversari dificili.

Mai exact RAGE si Sicily erau la datorie si cativa din Glamour

ce treaba au dupele cu castigarea castelului?

si sigiliul nu l-ati pus de 4 ori. ati incercat sa-l inregistrati de 4 ori dar numa de 2 ori a fost inregistrat

Habar'nai ce zici n00b #-o

Iar tu garrone nu esti altceva decat un bou.Daca vroiam , va impiedicam pe voi sa distrugeti statuiele si sa intri in castel.Dar am zis sa ne incercam norocu ... dar nu s-a putut.dc?vezi cateva dintre motive exemplificate putin mai sus in thread.altele , s-au discutat in guild. oricum asta nu e treaba voastra.De la inceput si pana acum ati castigat castelu doar pe manevre si cheat-uri!

ce manevre si ce cheat-uri am folosit? ca suntem uniti si stim sa jucam in echipa? asta se numeste cheat la tine? tu te duceai ca berbecu inainte, numa coroana o vedeai. toti trageau in tine si nu faceai altceva decat sa fugi.. spre coroana :)

PS: aliantele pentru obtinerea castelului nu vor rezista niciodata, chiar daca il vor obtine in cele din urma :)

Link to comment
Share on other sites

da boom asa e. toata guilda e in castel , iar dl-ul cand sa imi dea summon , ce crezi? ia d/c , q-sadi speed in prostie , galor la fel.... Cata ipocrizie din partea voastra , anonimilor!

app... nu stiu cu cine crezi tu ca vorbesti , dar sigur ma confuzi! sal , dnd nu am auzit de tine !!

Link to comment
Share on other sites

da boom asa e. toata guilda e in castel , iar dl-ul cand sa imi dea summon , ce crezi? ia d/c , q-sadi speed in prostie , galor la fel.... Cata ipocrizie din partea voastra , anonimilor!

app... nu stiu cu cine crezi tu ca vorbesti , dar sigur ma confuzi! sal , dnd nu am auzit de tine !!

ah, imi cer scuze :) aveam impresia ca esti neamzzu.

jester ce sa zic.. nu te-am vazut la cs mai deloc. ai stat si tu la catapulta? :)

faza cu d/c-urile nuj ce sa zic. se poate verifica; oricum suntem obisnuiti cu acuze :)

Link to comment
Share on other sites

da..cu acuze nefondate..:) multi ati merita un premiu Oscar pentru ipocrizie

Well va rog sa va axati pe discutii mai ortodoxe..si fara acuzatii nefondate aduse unor jucatori fair play si nevinovati :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Vroiam sa iti mai zic ceva , dar m-am razgandit . mi-am dat seama ca nu am cu cine vorbi . asa ca pun punct aici ca te cred in stare sa te duci si sa te lauzi la prietenii tai ca socializezi online cu mine :\

Lance , cum vrei sa iti demonstrez eu ca simplu jucator daca x sau y a dat sau nu d/c ?! doar un gm cu acces la log-uri poate face asta.Pana la proba contrarie eu ii cred vinovati , PUNCT ! (asta in ce priveste d/c) iar in legatura cu speed-ul nu am nevoie de dovezi , aici am vazut cu ochii mei ce si cum.

Link to comment
Share on other sites

da..cu acuze nefondate..:) multi ati merita un premiu Oscar pentru ipocrizie

Well va rog sa va axati pe discutii mai ortodoxe..si fara acuzatii nefondate aduse unor jucatori fair play si nevinovati :tiphat:

oscar-ul se da pentru excelenta in arta cinematografica :)

Vroiam sa iti mai zic ceva , dar m-am razgandit . mi-am dat seama ca nu am cu cine vorbi . asa ca pun punct aici ca te cred in stare sa te duci si sa te lauzi la prietenii tai ca socializezi online cu mine :\

Lance , cum vrei sa iti demonstrez eu ca simplu jucator daca x sau y a dat sau nu d/c ?! doar un gm cu acces la log-uri poate face asta.Pana la proba contrarie eu ii cred vinovati , PUNCT ! (asta in ce priveste d/c) iar in legatura cu speed-ul nu am nevoie de dovezi , aici am vazut cu ochii mei ce si cum.

pai pana acuma ai acuzat ca vi s-a dat d.c, sau ma rog.. ai insinuat ca guilda honey ar avea legatura cu d/c-urile care le-ati primit. astept un moderator sa verifice si sa spuna aici ce s-a intamplat, daca s-a intamplat. daca nu se adevereste ce spui te rog sa-ti ceri scuze.

speed nu foloseste nimeni de la noi din alianta :)

Link to comment
Share on other sites

Vroiam sa iti mai zic ceva , dar m-am razgandit . mi-am dat seama ca nu am cu cine vorbi . asa ca pun punct aici ca te cred in stare sa te duci si sa te lauzi la prietenii tai ca socializezi online cu mine :\

Lance , cum vrei sa iti demonstrez eu ca simplu jucator daca x sau y a dat sau nu d/c ?! doar un gm cu acces la log-uri poate face asta.Pana la proba contrarie eu ii cred vinovati , PUNCT ! (asta in ce priveste d/c) iar in legatura cu speed-ul nu am nevoie de dovezi , aici am vazut cu ochii mei ce si cum.

Daca tot ai asa gura mare ca HONEY a dat d/c asunati responsabilitatea, roagal pe vDragos sa verifice logurile si daca nu este asa cum zici tu sa te astepti la un suspend mare si gras sa te poti linisti.

Si eu am luat vre-o 3-4 d/c... si nu am acuzat pe nimeni.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...