Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

MurDoc

[Complete]Unlock the treasure

Recommended Posts

Eventul se va desfasura astfel: Primii 5 care ma vor gasi in unul din orase (o sa aleg atunci) si imi va aduce un item (la fel, o sa aleg atunci) se vor inscrie la "gasirea cifrului comorii". Pentru asta va va trebui un Box of heaven, un Glod Medal, un Heart of Love si un Firecracker. Inainte de a incepe voi face un print cu ajutorul unui coleg pentru a determina combinatia perfecta. Apoi, pe rand, fiecare dintre voi imi veti da trade si aseza intr-o anumita ordine itemele. Eu voi specifica ce iteme sunt puse in patratelul corect, sau daca patratelul este corect, dar ati pus itemul gresit. La fiecare trade se aseaza itemele intr-o singura pozitie, fara a avea dreptul sa le mutati. Cine descopera primul asezarea perfecta deschide seiful si castiga 10/20 jwl of Soul (in functie de cate o sa am).

La sfarsit voi pune printul facut inainte de inceperea eventului pentru a nu crede ca v-am dus in eroare.

Inscrierile se fac in joc prin acel find&trade. Am prezentat aici eventul pentru a cunoaste si intelege mai usor regulile.

Nu are o data si ora stabilita, il voi face cand am timp, sau daca vor colegii mei pot si ei sa il puna in aplicare.

Link to comment
Share on other sites

Atunci mariti numarul participantilor. De la 5 la 10. Jucatori sunt destui.

sunt de accord cu lixandra...ar trebui marit numarul de participanti...pentru ca exista destul de multe variante in care poti pune cutiutele...si va dura destul de mult pana va fi un castigator

PS: cand se va tine eventul?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...