Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

neamzzu'MG

Deci nu se poate juca asa...cu codatzi

Recommended Posts

Deci eu sunt lvl 360 acum si fac 1 lvl la....nici nu stiu dar Cristal Avand lvl mai mare ca al meu face lvl mai rpd ca mine...?!?!?!? :blink: cum vine asta...trebuie facut ceva eu nu dorm noptzi si altu face cu speed hack sau ce dracu au ei lvl intr-o zi cat as face eu in 3 zile...

Va rog sa luati masuriile necesare :angry1:

Va Multumesc!

Link to comment
Share on other sites

Deci eu sunt lvl 360 acum si fac 1 lvl la....nici nu stiu dar Cristal Avand lvl mai mare ca al meu face lvl mai rpd ca mine...?!?!?!? :blink: cum vine asta...trebuie facut ceva eu nu dorm noptzi si altu face cu speed hack sau ce dracu au ei lvl intr-o zi cat as face eu in 3 zile...

Va rog sa luati masuriile necesare :angry1:

Va Multumesc!

HA HA ma frate eu dau singur de dimineata in tarkan am poze si ma tine un elf cu 340 lvl 1500 energi cu buff ca sa sti si tu:)

Link to comment
Share on other sites

HA HA ma frate eu dau singur de dimineata in tarkan am poze si ma tine un elf cu 340 lvl 1500 energi cu buff ca sa sti si tu:)

ai pus bine punctul pe "i"

ce sa-i faci frate invidia ee mare... neamzzule :crazy:

si uitate ca diferenta de lvl intre el si cei din urma lui ee aceeasi... deci daca ar folosii "hecuri" cum spui tu... ar fi trebuit sa fi dat rr deja :))

Link to comment
Share on other sites

ma acm iar incepeti cu acuzati asupra altora care se chinuie sa dea rr??? dc baiatu stie sa se descurce si are oameni care sa il ajute asat inseamna ca e speed?? Cum vedeti ca uni sunt mai buni ca voi gata acuzati are speed,adminu ne-a dat d/c alea alea... de parca voi ati fi sfinti

Link to comment
Share on other sites

Guest DWCosmin

Da si eu sunt de acord cu neamzzu nu strica o verificare pentru ca oriunde este si va fi :angry 1: care te indeamna sa faci greseli :nanana:

Link to comment
Share on other sites

Mai incetati ma fratzilor cu posturi de genu ... " mamiii ala ma bate ( are speed ), tatii ala ma bateee ( are aim ) :))

Ai vazut macar unde face lvl Cristal !?!

# O plangere trebuie sa fie insotita de niste "dovezi clare", nu de vorbe aruncate'n vant din invidie.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...