Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest scratchns

Culoarea chatului (global si party)

Recommended Posts

Guest scratchns

Este o problema de care multi playeri se plang....culoarea chatului....cea de pe /post si cea din party ...sunt amandoua albastre ..se poate schimba culoarea la una dintre ele ? galbena ? pur si simplu nu-ti dai seama dak ala din party spune ceva...la cat de repede curge chatul...

Link to comment
Share on other sites

sigur se poate pe un serv am vazut ca avea un fel de roz :) dar din cate am auzit asta e cva complicat si nu prea stiu ei..sa pui mobi in shop itemele si astea face oricine dar modificare trb sa umbli direct pe ver..deci nu prea cred ca o sa vdm :) Dar asta e trb sa ne multumim cu ce avea serv e marfa :cool2: daca nu se poate face supravietuim noi

Link to comment
Share on other sites

Guest GiGiFasT[CF]

voi credeti ca bateti din palme si gata s-a facut ? e greu cu crack-ul nu prea se merita timpul dureaza

Link to comment
Share on other sites

Guest HateLord

' date='Apr 6 2009, 20:04' post='3676388']

voi credeti ca bateti din palme si gata s-a facut ? e greu cu crack-ul nu prea se merita timpul dureaza

Nu te mai da mare hacker cand defapt nu stii despre ce vorbesti. Am vazut si postul tau in care "inventezi" hackuri, cand defapt iei dupa google si bagi la Google Translate. Se vede asta de la o posta. Nu te mai da mare ca nu stii nimic despre asta. Taci mai bine.

Link to comment
Share on other sites

asteptam un raspuns din partea unui admin sa vedem daca se poate face ceva si apoi convenim in privinta culorilor :tiphat:

sustin ... nici nu poti sa-ti dai seama cand e PM si cand e POST ( cand esti semi .. )

Link to comment
Share on other sites

Guest smiley_real92

global cum e acum.

party ceva putin mai deschis un bleo ar fi k zic eu,nici chiar 100 d culori :rofl1: .

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...