Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Dumnezeu

autoCliker pentru toti

Recommended Posts

asi vrea sa propun ca 1 autoklicer sa fie pus la dowlod si aprobat de linkmania

cei care au windows vista nu poate folosi nici un kliker si nui corec cei de pe xp folosesc

am cautat 100de clikere si mam ales numai cu virusi =((

Link to comment
Share on other sites

Nu este singurul...facusem si eu un post la aspecte tehnice dar nu ma luat nimeni in seama :| :pray:

e foarte nasol fara cliker...vreau sa ma duc la masa sau sa fac alte treburi si nu pot sa las afk 10 - 20 de min. :hair:

Link to comment
Share on other sites

Guest HateLord

As posta eu un clicker care merge 100% si fara virusi... dar iau warn :| Nu avem voie cu clickere.

Link to comment
Share on other sites

da este o faza cu care il lasi sa traga

Bagi wind

si ti apasat pe click drepta si il pui in baza jocu si dupa intri si el da fara oprie eu asa fac am vista;P

Asa tine pana la 10.000 de lovituri ..asa face`am si eu ,,,este o chestie de la windows defender tre sa dezactivezi ceva sa nu mai dai acolo cand vrei sa intri in launcher sa dai aprobarea aia...o scoti pe aia si dupa iti merge orice cliker..nici eu nu stiam la inceput am incercat 5 clikere diferite..nici 1 :| si acum cand am scos asta merg toate :) :dance:

Link to comment
Share on other sites

Asa tine pana la 10.000 de lovituri ..asa face`am si eu ,,,este o chestie de la windows defender tre sa dezactivezi ceva sa nu mai dai acolo cand vrei sa intri in launcher sa dai aprobarea aia...o scoti pe aia si dupa iti merge orice cliker..nici eu nu stiam la inceput am incercat 5 clikere diferite..nici 1 :| si acum cand am scos asta merg toate :) :dance:

e dezactivat la mine nu are treaba cu el de cand sa bagat pach4 nu mai merge

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...