Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Ganditza

Griffins -renaste si pe s1

Recommended Posts

Guest zangadelina

Neata!

Sa aveti parte de cele mai deosebite sarbatori!

Danuta, tu nu ai vacanta?Relax! :-j

Link to comment
Share on other sites

HRISTOS A INVIAT,dragilor! Paste Fericit alaturi de cei dragi si tot ce va doriti :) Aripi de inger sa va atinga sufletul si sa ia cu el toate supararile,lasand in schimb dragoste,sperantza,sanatate si iubire!Guilda Heart ca saruta :-*

Link to comment
Share on other sites

Guest zangadelina

Oho si inca cum :P De la 5 sunt treaza...de la 6 am inceput lucrul :) C'est la vie!

Link to comment
Share on other sites

Ciao dragilor ! Hristos a Inviat !

Vedeti ca eu nu prea joc pe S1, iar GM la Teroare este SudenDeath, un baiat de zahar dealtfel.

Eu intru numai sa stau nitel la taclale in joc, ca nu mai am putere s-o iau de la capat iar, mai ales ca deja am observat ca multi joaca cu hackuri si inca se fac dupe.

Season1 sucks :)

Link to comment
Share on other sites

Ciao dragilor ! Hristos a Inviat !

Vedeti ca eu nu prea joc pe S1, iar GM la Teroare este SudenDeath, un baiat de zahar dealtfel.

Eu intru numai sa stau nitel la taclale in joc, ca nu mai am putere s-o iau de la capat iar, mai ales ca deja am observat ca multi joaca cu hackuri si inca se fac dupe.

Season1 sucks :)

buna Tzu :P Adevarat a inviat!

cu Suden am vb deja in joc :cool2:

ma bucur ca ai aparut si pe aici, pana la urma poate te apuci serios, deocamdata e cam naspha, spoturi in care sa rezistam nu prea... in fine lasa, crestem noi mari :beer: =))

Link to comment
Share on other sites

Hello Gina,

E nasol cu elfa, mi-am facut si eu elf, esti dependent(a) de party la fel ca pe 0.97d, deci nici o imbunatatire fata de celalalt server, asa ca o sa o fac elf pe energy si cine vrea buff, atunci sa ma creasca :)

Link to comment
Share on other sites

Hello Gina,

E nasol cu elfa, mi-am facut si eu elf, esti dependent(a) de party la fel ca pe 0.97d, deci nici o imbunatatire fata de celalalt server, asa ca o sa o fac elf pe energy si cine vrea buff, atunci sa ma creasca :)

buna alegere :-j eu nu mai am elf, am sm (Gandy) vechea mea dragoste =))

am si elful meu personal pt dat buff: B) , dar joaca altcineva pe Elfisor :bananadance2:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...