Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Ganditza

Griffins -renaste si pe s1

Recommended Posts

Ce crezi dana ca proprietarul serverului nu are nici un avantaj de pe urma lui ?

Suntem noi prosti ca scriem si ne agitam aici pe forum, dar daca nu am face-o ar rezolva repede problema.

Stiati ca din clikuri aici pe forum RDS isi face reclama si implicit acorda celui ce detine acest server unele folose materiale ?

Si sa va spun si bomba, asta e de la unul din RDS.....curand nu va mai exista linkmania, pt. ca va fuziona RDS internet cu Romtelecom clicknet si va disparea se pare orice legatura cu vechiul RDS.

Link to comment
Share on other sites

Si sa va spun si bomba, asta e de la unul din RDS.....curand nu va mai exista linkmania, pt. ca va fuziona RDS internet cu Romtelecom clicknet si va disparea se pare orice legatura cu vechiul RDS.

asta cine ti-o zis-o ?

Link to comment
Share on other sites

asta cine ti-o zis-o ?

Un angajat RDS :), inca nu e batuta treaba in cuie dar se pare ca asta se urmareste in viitorul apropiat. Sunt interese mari la mijloc fratilor, pacat ca afecteaza comunitati gen linkmania. :|

Link to comment
Share on other sites

Ciao Ginuta :)

Vedeti ca guilda Teroare, UCP si Eternity s-au mutat pe alt server pt. ca nu suportam incompetenta, ignoranta si lipsa de bun simt de care dau dovada cei care ar trebui sa aiba grija de acest server.

Acu jucam un PvP Season3 episod 2, foarte stabil si bine intretinut.

Pentru doritori sa incerce PM me si va ajut eu acolo.

Nu stiu sa va spun daca vom reveni pe linkmania, dar se pare ca oricum va mai fi oprit cateva zile bune, asa ca am timp sa ma razgandesc si sa dau 10 rr repede dincolo :))

Link to comment
Share on other sites

daca mai sta mult offline srv ma las de linkmania si de muonline deja nu mai simt nevoia sa joc oricum ne mai auzim pe forum vedem ce va fii :banghead:

Pacat de timpul pierdut pt rr....toti am depus atata efort pt nimika :hair:

P.S salutarea :beer:

Link to comment
Share on other sites

Care vrea sa joace cu Teroare pe alt server bun, da-ti-mi pm.

E si guilda Eternity, si UCP, cred ca si HEART vine in curand si mult ialti playeri vechi de pe link.

Va asteptam cu drag si promitem sa va ajutam sa dati repede 1-2 rr :)

Link to comment
Share on other sites

buna tzu, sincer nu mai am asa chef de mu :D pauza asta e f bine venita, inca nu sunt sigura ca o sa mai joc si aici, in alta parte sigur nu mai incerc( ms de invitatie totusi :P

:nanana: :nanana:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...