Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

bomeey

Addicted Alliance

Recommended Posts

Guest bogdan87

Ma, dunbo / dumbo, cum naibii aveai, era char-ul tau sau nu? Nu o mai da la intors ca juca altcineva si alte chestii. Stiu foarte bine cand jucam pe 97d pe char-urile bunnyx / FREEMANsm / alexutzu18 cu cine si cum ma racaiam in joc.

Ma, papagalule, tu iar cauti anturaj? Hai sictir de javra. In ochi te scuip daca te vad, ma. Asa se face jigodiilor. Pe pm nu stii sa raspunzi, faci ca tampitul circ pe global.

Mars, ca am o sila cand te vad de imi vine sa te vomit. Cata scarba poti tu sa-mi provoci nu a reusit niciodata cineva performanta asta.

doamna lexa te rog nu poci topicu omului

daca gandirea ta e scazut asta e

dar inceteaza cu jicnirile :-j

si sila de ce ai avea u de mn?

ca am iesit din guilda de la voi? :-j

muriti de ciuda :bananadance2:

sc baieti ca ma cert aici :cool2:

Link to comment
Share on other sites

doamna lexa te rog nu poci topicu omului

daca gandirea ta e scazut asta e

dar inceteaza cu jicnirile :-j

si sila de ce ai avea u de mn?

ca am iesit din guilda de la voi? :-j

muriti de ciuda :bananadance2:

sc baieti ca ma cert aici :cool2:

Mars, jegule. De la inceput eram sigura ca o sa faci prostii pentru ca asa ai facut si inainte in HH si Griffins.

Ce mielusel erai, taceai, ca erai mic si trebuia sa te creasca. Tare proasta am fost ca am tacut atunci ca, deh, castle siege dom`le.

Potai ca tine nu trebuiesc tinute la casa omului. Ia otrava ca ti-e mai bine, de fapt ne e mai bine.

Link to comment
Share on other sites

Mars, jegule. De la inceput eram sigura ca o sa faci prostii pentru ca asa ai facut si inainte in HH si Griffins.

Ce mielusel erai, taceai, ca erai mic si trebuia sa te creasca. Tare proasta am fost ca am tacut atunci ca, deh, castle siege dom`le.

Potai ca tine nu trebuiesc tinute la casa omului. Ia otrava ca ti-e mai bine, de fapt ne e mai bine.

:kar:

Link to comment
Share on other sites

Ma, dunbo / dumbo, cum naibii aveai, era char-ul tau sau nu? Nu o mai da la intors ca juca altcineva si alte chestii. Stiu foarte bine cand jucam pe 97d pe char-urile bunnyx / FREEMANsm / alexutzu18 cu cine si cum ma racaiam in joc.

Ma, papagalule, tu iar cauti anturaj? Hai sictir de javra. In ochi te scuip daca te vad, ma. Asa se face jigodiilor. Pe pm nu stii sa raspunzi, faci ca tampitul circ pe global.

Mars, ca am o sila cand te vad de imi vine sa te vomit. Cata scarba poti tu sa-mi provoci nu a reusit niciodata cineva performanta asta.

chiar e necesar? :) pe dumbo asta cu care te certi tu aici nu-l cunosti. a jucat prea putin ca sa zici ca ai avut vreo tangenta cu el. tu te-ai certat cu unu dintre ceilalti 2 tipi care au mai jucat pe cont. unul din ei e fratele lui Glorious si e de la mine din oras ca si cel care posteaza de pe userul tr4nce, iar celalalt este un personaj cu care n-am avut tangente deloc. so.. sunt 3 personaje care au jucat pe dumbo. nu te certi cu persoana care trebuie :P

@hai neatza

Link to comment
Share on other sites

Guest bogdan87

Mars, jegule. De la inceput eram sigura ca o sa faci prostii pentru ca asa ai facut si inainte in HH si Griffins.

Ce mielusel erai, taceai, ca erai mic si trebuia sa te creasca. Tare proasta am fost ca am tacut atunci ca, deh, castle siege dom`le.

Potai ca tine nu trebuiesc tinute la casa omului. Ia otrava ca ti-e mai bine, de fapt ne e mai bine.

#-o ai stat u on pt mn?

am crescut pe burta mea

si ca sa stii cand am venit eu in sicily am schimbat guilda

dar voi oameni caposi si prosti va-ti batut joc

hai gata ca facem prea mult spam lu boom si ne bate :-j

Link to comment
Share on other sites

Guest ce_bun_sunt

lexa daca chiar esti fata ... e cam grav la ce limbaj folosesti :)

si tiganii vorbesc mai frumos.

Link to comment
Share on other sites

Guest mariusgl

ciobica taci draq :)) :)) stie lexa ce zice.Cu miloaga esti de cand te stiu (97d) si ai continuat si pe s1.Nici sa postezi pe forum nu stiai....ziceai ca ai filtru :))

ntz la lume :beer:

Link to comment
Share on other sites

Guest bogdan87

ciobica taci draq :)) :)) stie lexa ce zice.Cu miloaga esti de cand te stiu (97d) si ai continuat si pe s1.Nici sa postezi pe forum nu stiai....ziceai ca ai filtru :))

ntz la lume :beer:

:-j da kinule u mai invatat fara tn eram mort

cat de praf ai ajuns mah :-j

PS:numai dati replay degeaba

SPAM :crazy:

Link to comment
Share on other sites

Guest mariusgl

:-j da kinule u mai invatat fara tn eram mort

cat de praf ai ajuns mah :-j

PS:numai dati replay degeaba

SPAM :crazy:

copil crescut cu lapte de cuc #-o dute si stai izolat de restul lumii ne-ai face un bine tuturor :bananadance2:

scz dan :D acum spam :beer:

Link to comment
Share on other sites

Guest bogdan87

copil crescut cu lapte de cuc #-o dute si stai izolat de restul lumii ne-ai face un bine tuturor :bananadance2:

scz dan :D acum spam :beer:

ce ma distrez :-j

si distractie si spam bun asa :bananadance2: :))

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...