Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Lancelot

Anunt

Recommended Posts

Guest moonwatcher

hai cu sv up k dadeam rr :D

si eu mai aveam 4 lvls pt al 2-lea rr grrrrr :)

Link to comment
Share on other sites

Guest LadyGaGa

Eu v-am zis :))

daca se dadea rr la status nu mai apaream cu rr :P

nu mai avem minte de 11 ani cu 1aprilie al vostru.. defapt sunt destui player care sunt in gimnaziu.

V-ati gandit mult inainte sa faceti postul asta ?

Link to comment
Share on other sites

Guest LadyGaGa

fratilor nu da-ti rr ca omu Garrone si omu Spoitor apar maine la stirile de pe pro tv la ora 17 la sinucideri.

Nume-cont 'Becali' este folosit de alt membru inregistrat deci nu s-au sters conturile. iar rr la db dureza cam 10 min sa dai. deci get a life:P)

Link to comment
Share on other sites

Bv bre finaly se da rr la db, e pe bune uitati-va la guild stats si o sa vedeti....NIMIC :bananadance2:

Link to comment
Share on other sites

fratilor nu da-ti rr ca omu Garrone si omu Spoitor apar maine la stirile de pe pro tv la ora 17 la sinucideri.

Nume-cont 'Becali' este folosit de alt membru inregistrat deci nu s-au sters conturile. iar rr la db dureza cam 10 min sa dai. deci get a life:P)

deci dormi pe tine...deci stau afk..deci ma doare in cot de rr la db...deci rr la db va fi peste luni bune...deci nu te intereseaza pe tine viatza mea...deci esti praf...deci deci deci daca dau un reply la misto nu trebuie sa pui botul deci...deci nu mai fii invidios deci

Link to comment
Share on other sites

deci dormi pe tine...deci stau afk..deci ma doare in cot de rr la db...deci rr la db va fi peste luni bune...deci nu te intereseaza pe tine viatza mea...deci esti praf...deci deci deci daca dau un reply la misto nu trebuie sa pui botul deci...deci nu mai fii invidios deci

Prea multi "deci" omule, nu suna bine. :P

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...