Jump to content
nu ma cunosti

Un preot acuza un tanar ca i-a violat vaca

Recommended Posts

Preotul satului sucevean Tibeni a impartit enoriasilor, la slujba de duminica, afise prin care il acuza pe un tanar din sat de zoofilie si le cere oamenilor sa nu-l mai primeasca in gospodariile lor, ca "intretine raporturi sexuale cu vacile si oile".

Imagine IPB

Parintele Valentin Puscau spune ca nu e nimic anormal in gestul sau de a-l blama in mod public pe sateanul cu pricina. Fata bisericeasca sustine ca stia de apucaturile barbatului acuzat de zoofilie inca din 1995, cand acesta din urma "i-a stricat vaca". "Acum o luna m-a amenintat ca o sa-mi ia fiica, o va duce la raul Suceava si o ineaca. Sper sa-l interneze intr-un sanatoriu pentru ca altfel nu mai am liniste nici eu si nici familia mea", a precizat preotul. Acesta mai spune ca tanarul cu apucaturi bolnave a fost prins pe un deal, in timp ce-si satisfacea poftele sexuale cu o oaie.

Pe de alta parte, mama barbatului acuzat de zoofilie spune ca gestul preotului i-a luat prin surprindere si ca un asemenea om nu mai are ce cauta in casa Domnului. Femeia vrea sa mearga pana in panzele albe pentru ca preotul Puscau sa nu mai ramana la Tibeni.

Oamenii sunt avertizati ca, daca il primesc in batatura pe Robu Cornel, acesta le necinsteste animalele

Imagine IPB

Preotul Valentin Puscau s-a saturat de apucaturile necurate ale consateanului si a luat masuri

Imagine IPB

Sursa

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...