Jump to content
Dani

Hotelicopter, primul hotel zburator

Recommended Posts

Aceasta fosta arma sovietica, Mil V-12 va fi lansata la sfarsitul lunii iunie ca fiind primul hotel zburator din lume. Va dispune de 18 camere luxoase cu paturi mari, mini bar, internet cu wireless si tot ce aveti nevoie. Chiar si room service-ul va este la dispozitie. In hotel se mai gasesc un centru spa, o camera pentru yoga, un club de jocuri si o camera pentru bautorii de ceai. Deci va avea exact tot ce are un hotel de 5 stele.

Imagine IPB

Toate pozele

Link to comment

Cand l-am vazut prima data de afara am spus ca-i super tare dar cand m-am uitat cum arata si inauntru cam lasa de dorit .. zici ca-i un tren ... fiecare cu camera lui numai ca au paturi .. totusi suna tentant stau si ma gandesc cam ce greutate are elicopterul ala si ce moatoare pentru a zbura :D, oricum va fi cam inghesuit hotelul ..

Link to comment

probail unul din proiectele dezvolate pentru conducerea URSS/CSI si, pentru rasfatul acestora de a calatori oriunde, care la momentul de fata se dovedeste a fi prea costisitor si cvasi-inutil. au incercat si altii un avion de 5 stele (Concorde) insa si acesta dupa ce perioada de "curiozitate si snobism" s-a incheiat a devenit prea scump din toate punctele de vedere...

cred ca asta e si soarta acestui hotelicopter.

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...