Jump to content
DemonuL_

Alba Iulia: fetita accidentata pe trecerea de pietoni

Recommended Posts

http://stirileprotv.ro/stiri/eveniment/alb...de-pietoni.html

O copila in varsta de opt ani a fost accidentata in timp ce traversa o strada pe trecerea de pietoni si pe culoarea verde a semaforului, in drum spre scoala.

Potrivit purtatorului de cuvant al Inspectoratului Judetean de Politie Alba, subinspectorul Adriana Ciugudean, fetita a fost acrosata in timp ce se traversa regulamentar o strada din centrul municipiului Alba Iulia pe trecerea de pietoni si pe culoarea verde a semaforului.

Ciugudean a spus ca, in urma impactului, copila a fost ranita, suferind fracturi la tibie si a fost transportata de urgenta la Spitalul Judetean Alba

Sursa :ProTv

Link to comment

si pe mine m-a calcat o masina si eram pe trecerea de pietoni si pe verde (pt pietoni) si nu m-a vazut soferul de un camion mare :|

ba ma lasi cu vraja asta =))) pai asta cu tiru de zici tu numai dak te atingea putin .. sa nu zic sa se tamponeze te faceai si tu de un picior rupt/mana cap spart

i'mi pare rau pentru fetita :) si eu era sa fac boacane deastea :D

Link to comment

Ce sa mai zic...din cauza asta azi l'au inmormantat pe unchiul meu. Accident stupid pe trecerea de pietoni. Vinovatul? Un "ciumec" cu pile si relatii care nu pateste absolut nimic...

nu sti frate cum se spune ca mortu a fost vinovat.....ca nu poate vorbi

asa a murit si bunica mea si tot la fel

Link to comment

Ce sa mai zic...din cauza asta azi l'au inmormantat pe unchiul meu. Accident stupid pe trecerea de pietoni. Vinovatul? Un "ciumec" cu pile si relatii care nu pateste absolut nimic...

Condoleante Narcisa.

Eu nu stiu ce te mai mira pe tine , chestiile astea cu pilosii si cu relatiile e la moda in Romania.

Tot timpul mortul este de vina . "Ce cauta pe trecerea de pietoni la ora asta ?"

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...