Jump to content
LeX LuTHoR

Salam cu un şoarece în interior, pe raftul unui magazin din Iaşi

Recommended Posts

mmmmm...... yammmiii

Dece vrei sa-mi strici pofta de mancare ce ti-am facut :( ? si mai ales ca tocmai am terminat de mancat :dooh: chinezi astia au ajuns sa manance caini, pisici, sobolani probabil de asta traiesc cate 100 de ani ...

Link to comment

dupa 3 zile de foame, sa vezi ce bun ii salamu cu soareci =))

Serios, acum, scarbosenii de genul asta sunt vizibile, dar restul? Care nu le vede cumparatorul?

Painea care cade pe jos si apoi este pusa inapoi pe raft, branza care zace in apa imputita, apoi un pic clatita si pusa pe galantar...si lista e lunga. :-?

Bei o cutie de suc, cutie peste care s-a plimbat soarecii bine-merci si tu o duci la gura si bei insetat... :crazy:

Link to comment
Guest stefteo21

Chestii de genul asta s-au intamplat mereu si probabil or sa continue sa se intample. Sobolanul pus intentionat sau nu putea aduce moartea consumatorului, iar pentru acest motiv ar trebuii facuta o ancheta buna si gasit vinovatul. Daca e firma de salam vinovata ar trebuii sa le inchida toata linia de productie, iar daca e pus anumit acolo, persoana in cauza ar trebuii inchisa. ( punct )

Link to comment

Eu nu reusesc sa-mi imaginez senzatia pe care o ai cand iti aluneca pe gat o blanita de soarec.

Adica e inecacioasa? Sau te gadila in mod placut? Mirosul ei este puternic sau fad? Are gust de subsol sau canalizare? Puncticelele negre de pe ea sunt pureci sau bubite? :yum:

Link to comment

am gasit si eu un soarece in bere.. #-o acum cativa ani .

si cand ti-ai dat sema dupa ce ai bauto sau inainte............presupun ca era la cutie

si cand ti-ai dat sema dupa ce ai bauto sau inainte............presupun ca era la cutie

daca era un chinez nu se supara la ei e specialitate :yum:

Link to comment

A mai fost si mazare (parca) cu un pui de vrabiutza moarta, oua cu viermi (inca mai sunt :D ), sticle/cutii de suc cu excremente de sobolani, tigari in loc de ciocolata intr-un cozonac, paine cu gandaci mari si vii in interior si nu cred ca mai mananc nimic saptamana asta :D

Link to comment

au fost trasi pe sfoara clar ! nu cred ca se putea strecura un soricel acolo,in abatoarele alea. A fost special pus.

mda rusine ar trebui sa fie inchisi 2-3 luni si apoi sa se faca un control .. si daca se gasesc neregularitati pauza 6 luni :)

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...