Jump to content
LeX LuTHoR

Samsung S5600, touchscreen pentru popor

Recommended Posts

IPB Image

Al doilea telefon anunţat azi de Samsung, S5600, în afară de touchscreen-ul din dotare, se poate lăuda cu un design foarte apetisant. La aspectul atrăgător al dispozitivului contribuie inclusiv interfaţa TouchWiz, cea care pune mare preţ pe widget-urile din ecranul de standby.

Samsung S5600 are un touchscreen de 2.8 inch, cu rezoluţie 240 x 320 pixeli. Oferă 80 MB spaţiu intern de stocare, spaţiu ce poate fi completat cu card microSD de 8 GB. Camera foto are 3 MP, oferă suport bluetooth 2.1, HSDPA.

Samsung S5600 va intra pe piaţă în mai, la un preţ deocamdată necunoscut.

sursa : go4it.ro

Link to comment
Guest Kamikaze

Probabil ca pe multi nu atrag pentru ca sunt foarte sensibile si multi nu stim sa le "purtam" daca-ti cade 1 data din buzunar plangi 2 saptamani dupa el .

sau probabil preferam butoane si nu un bat

Link to comment

ps: sunt rezistente cel putin iphone e rezistent + ca are ecran safir-cristal ( nu se zgarie)

cu tot cu ecranul lui super performant l`am crapat .. l`am scapat de pe scari si a aterizat pe`un cui..

ON: nu`mi mai trebuie telefon cu touch screen , deja am stricat 2 , iPhone + Lg Viewty ... mai degraba o buturuga de Nokia , iti faci treaba cu el :))

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...