Jump to content
lixandra

Discutii si "vocea poporului"

Recommended Posts

1. Cel mai bun moderator: Lancelot

2. Cel mai bun GM (Asistentii Linkmania):bunny

8. Cea mai unita guilda : Sicily

10. Cel mai popular cuplu: Deza & Narcy

12. Cel mai suspendat jucator : Pante

14. Cel mai popular user pe forum: Lancelot

18. Cel mai iubit GM de guilda : Lucian

poftim hal de vot,ce sa mai zic la asta...

Asa,pe Alex il cunosc mult mai bine ca tine,n-are rost sa intram in detalii,adica cel putin eu nu vreau,il respect,imi e prieten bravo lui ca are bk full. Eu am mg full din iulie cred,dar peste jumate din rr-uri am venit low in arena,un sfert le-am dormit in party si un sfert mi le-a dat altcineva,cand eu ma distram la mare. Nici eu nu ma consider in masura sa fac niste nominalizari,pt ca nu am fost tot timpul activ,doar m-am orientat dupa forum si din ce mai stiu din joc.

Edit : ce-ti mai place sa te contrazici....

Link to comment
Share on other sites

Cu ce ma contrazic, mai omule? Tu spui ca cei care au nominalizat nu sunt indeajuns. Unul e mai mult cu forumul, altul cu ambele. Eu chiar nu vad nici un defect. Singura problema e strofocarea unora ca am facut eu topicul, nimic mai mult. Daca facea Lance sau Alex topicul, toti taceati si votati cum era :-??.

Link to comment
Share on other sites

Mdea, ma cert cu gravidul degeaba...Sa moara mamaie daca 3 au inteles ce sa posteze in threadul ala cu votul , dobitocii dreaq. Voteaza ca berbecii si de fapt sunt doar nominalizari,propuneri, nu voturi finale.

Propun categoria "Berbecii forumului "care tinde catre infinit.

Garrone singurul care se contrazice si nu'i convine nimic esti tu.

Este buna ideea ta cu juriul format din 10 membri Alexey,Lance ,inca un moderator sau gm si 7 jucatori cu experienta pe server. De ce nu ai postat dinainte propunerea?

Daca tot cei care au votat/nominalizat sunt "dobitoci" atunci te rog, lumineaza'ne cum trebuia votat/nominalizat.

Link to comment
Share on other sites

Guest Sadi022002

Tu nu poti gandi?Ai capu' ala doar sa nu'ti ploua in gat?

Ce lejeri suntem 8-|

mai dute dracu de but , daca esti asa preocupat de voturi zi merci ca am votat si atat , uitete la majoritatea ca au si mai putine raspunsuri :yum:

Link to comment
Share on other sites

ok , suntem ce-a mai dezastroasa guilda deoarece faceam PK pe tine? :) eu cred ca esti singurul care ai votat asa . restul voturilor mergand spre guilda ta (evils) .

btw , avand in vedere ca fiecare player o sa-si nominalizeze dusmanii la anumite categori si prieteni la restul nu vad de ce s-ar aduna voturile . sa-l luam pe Cerebro , tot ce-a nominalizat el (sau 80%) sunt din K&P PFF , adica , guilda lui 8-| nu cred ca asta era scopul topicului .

si-au spus "parerea" ok , dar daca cineva sta si aduna toate aceste "pareri" si ne da un "castigator" este chiar > :dooh:

Eu ce am zis de la inceput? Nominalizarile initiale au fost mai mult decat bune... dar, deh... cand ai obiceiul de a vorbi fara sa stii.

Incercati aici sa va dati quote-uri, nu acolo. Poate reuseste un moderator sa stearga reply-urile in plus si sa lase doar pe cele cu voturi.

Link to comment
Share on other sites

Din ambele. Mai mult din primul pentru ca in cel refacut era o harababura si nu puteai sa scoti mai nimic. Nemultumiri fata de rezultatele voturilor?

da. se renuntase la primul topic din cate stiu eu de asta s-a facut a doua gala.

pentru ce s-a luat in calcul primul topic? asta e nelamurirea mea :)

Link to comment
Share on other sites

da. se renuntase la primul topic din cate stiu eu de asta s-a facut a doua gala.

pentru ce s-a luat in calcul primul topic? asta e nelamurirea mea :)

Pentru ca era o harababura totala. S-a ajuns exact la ce am zis de la inceput ca se va face, motivul pentru care s-a refuzat o astfel de organizare (cel de-al doilea topic). Fiecare a facut cum l-a taiat capul nerespectandu-se nimic. Am lasat pana la sfarsit sperand ca poate va reusi cineva sa nominalizeze cum trebuie, dar nimic...

Link to comment
Share on other sites

Pentru ca era o harababura totala. S-a ajuns exact la ce am zis de la inceput ca se va face, motivul pentru care s-a refuzat o astfel de organizare (cel de-al doilea topic). Fiecare a facut cum l-a taiat capul nerespectandu-se nimic. Am lasat pana la sfarsit sperand ca poate va reusi cineva sa nominalizeze cum trebuie, dar nimic...

pai din cate stiu tu ai spus sa se nominalizeze cate 6 playeri la fiecare categorie pentru a se avea de unde se alege, corect?

s-a refuzat o astfel de organizare de catre cine?

ce nu s-a respectat in al doilea topic?

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...